Vyšlo nové vydanie magazínu UnitedLife, je zadarmo

UnitedLife s poradovým číslom 12 je pre nás významným míľnikom. Na jednej strane magazín oslavuje piate výročie vzniku, ktoré sme sa rozhodli „osláviť“ novým grafickým spracovaním a ešte pestrejším výberom tém. Naďalej sa ale držíme nášho motta Lifestyle with values, teda Životný štýl s hodnotami.   Stiahnuť zadarmo ako PDF tu   Milí čitatelia, nesmierne […]

Autor
Dátum zverejnenia 15. novembra 2018
Obsahuje nasledovné témy ,
Inzercia: PEUGEOT, EURÓPSKY LÍDER SUV

UnitedLife s poradovým číslom 12 je pre nás významným míľnikom. Na jednej strane magazín oslavuje piate výročie vzniku, ktoré sme sa rozhodli „osláviť“ novým grafickým spracovaním a ešte pestrejším výberom tém. Naďalej sa ale držíme nášho motta Lifestyle with values, teda Životný štýl s hodnotami.

 

Stiahnuť zadarmo ako PDF tu

 

Milí čitatelia,

nesmierne ma teší, že ste prejavili záujem o nové vydanie časopisu UnitedLife. Tentokrát sme pre vás pripravili obsahovo mimoriadne pestré číslo a pre mňa osobne je veľkým potešením, že vám môžeme priniesť exkluzívne rozhovory s Petrou Vlhovou a profesorkou Karlou Callahanovou. Prvý z nich sa týka vytrvalosti a odolnosti ľudského ducha vo fyzickej a psychickej rovine, druhý odpovedá na večné otázky o význame snahy, pokroku a inovatívnosti. Špeciálne sa chcem poďakovať všetkým našim autorom, ktorí venovali novému číslu zvýšenú pozornosť a poskytli nám skvelé hodnotné materiály, ktoré dokonale vystihnú dobu, ktorú žijeme a grafikovi, ktorý pre nás pripravil novú vizuálnu podobu magazínu.

Súčasná doba je hektická a náročná na pozornosť. Všetko sa mení a inovuje takou závratnou rýchlosťou, že začíname strácať dych. Držať krok s dobou, v ktorej sa neustále avizuje strata istôt, pretože vždy stojíme na prahu niečoho úplne nového, môže byť vyčerpávajúce. Sme pod tlakom a v strese nielen v práci, ale aj v súkromí, pretože každý chce kúsok z nás a my chceme rovnaký kúsok z ostatných. Takto rozkúskovaní prechádzame životom a vyhýbame sa tomu, aby sme tu boli pre seba samých.

Práve preto je nevyhnutnosťou, aby sme sa naučili zastaviť, oddychovať a venovať sa iba sebe. V tomto kontexte nachádzam význam tlačených časopisov. Vedieť sa posadiť na pohodlnú pohovku, uložiť telo do takej neutrálnej polohy, aby nám čo najmenej zavadzalo, a ponoriť sa do zaujímavých textov je oslobodzujúce. To je niečo, čo tablety, displeje mobilov a monitory notebookov poskytnúť nedokážu, pretože vyžadujú interaktivitu. Už dvadsať rokov počúvame predpovede, že tlačené médiá to majú definitívne zrátané, ale realita ukazuje presný opak. Keď sa pozriete na pestrý mix titulov na pultoch predajní, zistíte, že časopisov je dokonca viac ako kedykoľvek predtým. A tak v tejto dobe charakterizovanej stratou istôt si môžeme byť istí aspoň tým, že tento náš papierový relax ešte zopár generácií vydrží.

Ďakujem, že ste si vybrali práve UnitedLife, prajem vám príjemné čítanie.

Erik Stríž
zastupujúci šéfredaktor

 

Kompletný obsah UnitedLife č. 12:

Obchod a ekonomika

Mobilita a technológie

Rozhovory a osobnosti

Životný štýl a enviro

 

 

Čítajte aj ďalšie podobné články:

Google Street View sa vracia na Slovensko: kde stretnete autá a pracovníkov s kamerami?

24. mája 2019

Škoda Superb plug-in hybrid dostala názov iV

23. mája 2019

Skryté kamery v hotelových izbách sú vážny problém. Ako sa pred nimi chrániť?

22. mája 2019

12 zaujímavostí o Niki Laudovi, ktoré by vám nemali ujsť

21. mája 2019

Slávna Grumpy Cat zomrela, dožila sa 7 rokov a bola fenoménom

17. mája 2019

Vybrané príspevky »

Google Street View sa vracia na Slovensko: kde stretnete autá a pracovníkov s kamerami?

Okrem áut bude do snímania zapojený aj takzvaný Trekker.

24. mája 2019

Najnovšie príspevky