Aktuálna mapa výskytu koronavírusu, počtu nakazených i vyliečených

FOTOGALÉRIA

Chudnutie a priberanie je o zmene životného štýlu

Čítanie na < 1 minútu Nie sú to krátkodobé niekoľkomesačné diéty, čo mení ľudí nespokojných so svojím telom na nové osobnosti. To podstatné sa deje v hlave, pretože práve tam začína záujem o zmenu celého životného štýlu so všetkým, čo s ním súvisí – je to mix zdravého pohybu, zmysluplného a aktívneho trávenia voľného času, ale aj vzdelávania sa, zdravej… Čítať viac

Ako hodnotíte tento príspevok?

Priemerné hodnotenie 3 / 5. 1

Nie sú to krátkodobé niekoľkomesačné diéty, čo mení ľudí nespokojných so svojím telom na nové osobnosti.

To podstatné sa deje v hlave, pretože práve tam začína záujem o zmenu celého životného štýlu so všetkým, čo s ním súvisí – je to mix zdravého pohybu, zmysluplného a aktívneho trávenia voľného času, ale aj vzdelávania sa, zdravej miery socializácie a sebauvedomenia.

Títo ľudia z internetu sa na svojich účtoch na Twitteri či Facebooku pochválili skvelým progresom v transformácii tela, či už chudnutím alebo priberaním do zdravých medzí.

INZERCIA

Ich progres môže byť vzorom pre všetkých, dokonca aj ľudí, ktorí sa domnievajú, že ich úsilie aj tak nemá zmysel. Má zmysel, pretože cieľom tohto úsilia je dosiahnutie zdravého tela, teda základu pre kvalitný a naplnený život.

Fotografie dal dokopy web Bored Panda.

 

4 chyby pri chudnutí, ktorým sa určite vyhnite

Je bezpečné nosiť rúško počas športovania?

https://www.unitedlife.sk/jednoduche-upravy-pracoviska-ktore-zlepsia-produktivitu-naladu-kreativitu-a-zdravie/

Prečítajte si aj:

Ako hodnotíte tento príspevok?

Priemerné hodnotenie 3 / 5. 1