FOTOGALÉRIA

Chudnutie a priberanie je o zmene životného štýlu

Nie sú to krátkodobé niekoľkomesačné diéty, čo mení ľudí nespokojných so svojím telom na nové osobnosti. To podstatné sa deje v hlave, pretože práve tam začína záujem o zmenu celého životného štýlu so všetkým, čo s ním súvisí – je to mix zdravého pohybu, zmysluplného a aktívneho trávenia voľného času, ale aj vzdelávania sa, zdravej… Prečítať celé
Vydané 16. decembra 2020 / Autor / Obsahuje tieto témy: , , ,

Nie sú to krátkodobé niekoľkomesačné diéty, čo mení ľudí nespokojných so svojím telom na nové osobnosti.

To podstatné sa deje v hlave, pretože práve tam začína záujem o zmenu celého životného štýlu so všetkým, čo s ním súvisí – je to mix zdravého pohybu, zmysluplného a aktívneho trávenia voľného času, ale aj vzdelávania sa, zdravej miery socializácie a sebauvedomenia.

Títo ľudia z internetu sa na svojich účtoch na Twitteri či Facebooku pochválili skvelým progresom v transformácii tela, či už chudnutím alebo priberaním do zdravých medzí.

Ich progres môže byť vzorom pre všetkých, dokonca aj ľudí, ktorí sa domnievajú, že ich úsilie aj tak nemá zmysel. Má zmysel, pretože cieľom tohto úsilia je dosiahnutie zdravého tela, teda základu pre kvalitný a naplnený život.

Fotografie dal dokopy web Bored Panda.

 
INZERCIA

https://www.unitedlife.sk/4-chyby-pri-chudnuti-ktorym-sa-urcite-vyhnite/

Je bezpečné nosiť rúško počas športovania?

Jednoduché úpravy pracoviska, ktoré zlepšia produktivitu, náladu, kreativitu a zdravie

Pokračujte na ďalší príspevok »