VIDEO: IKEA vytvorila revolučné návody na pečenie

Každý má rád značku IKEA. Jej produkty sú kvalitné, pekné, vyrábané s dôrazom na ekológiu, navyše lacné a návody na skladanie, to je kapitola sama o sebe. Aj to najväčšie nemehlo na svete si vďaka perfektným návodom dokáže poskladať aj celú kuchyňu a nič pri tom nepokaziť. Asi práve preto v IKEA rozvinuli myšlienku, že… Prečítať celé
Vydané 14. decembra 2017 / Autor / Obsahuje tieto témy: , , , , ,

Každý má rád značku IKEA. Jej produkty sú kvalitné, pekné, vyrábané s dôrazom na ekológiu, navyše lacné a návody na skladanie, to je kapitola sama o sebe. Aj to najväčšie nemehlo na svete si vďaka perfektným návodom dokáže poskladať aj celú kuchyňu a nič pri tom nepokaziť. Asi práve preto v IKEA rozvinuli myšlienku, že takto nejak by sa dalo medzi ľuďmi rozšíriť aj pečenie.

 

Cieľom IKEA je, aby bolo všetko jednoduché a ľahko zrozumiteľné. Vďaka tomu sú reklamy tejto švédskej značky tak príznačné a jedinečné, rovnako ako návody k jej produktom. V súvislosti s pečením prišla IKEA s priam revolučnými návodmi, ako ochucovať jedlá. Tieto návody vrelo odporúčame každému, kto má z pečenia obavy alebo si nie je istý vlastnou zručnosťou na kuchynskej linke.

Základom je špeciálny papier, ktorý môžete vložiť do rúry. Na ňom sú bezpečným spôsobom vytlačené polia s nadpismi a pokynmi. Do týchto polí nasypete soľ, koreniny a všetky ostatné ingrediencie, ktoré sú potrebné pre výrobu toho či iného jedla. Nakoniec všetky suroviny zatvoríte do papiera a vložíte do rúry, necháte zapiecť a za niekoľko minút máte hotovú a perfektne ochutenú večeru či obed.

 

Prečo niečo takéto nenapadlo nás?! Pod sériou fotografií je VIDEO

 

INZERCIA

 

 

Pokračujte na ďalší príspevok »