Táto stránka používa bezpečnostný certifikát SSL, zabezpečené pripojenie HTTPS, technológiu cookies, monitoruje návštevnosť a cieli reklamu. Cookies a sledovanie môžete vypnúť.

Čítanie na 2 min.

Sviatočné plechovky od Coca-Coly skrývajú nápaditý detail. Nájdete ho?

Ako hodnotíte tento príspevok?

Priemerné hodnotenie 0 / 5. 0

Značka Coca-Cola je vo všeobecnosti považovaná za lídra v oblasti reklamy, kreatívy, využívania najlepších marketingových predajov a, samozrejme, aj samotného predaja. Jej najnovšia edícia plechoviek s kolou obsiahla krásne minimalistické ilustrácie polárnych medveďov.

 

Zaujímavosťou je, že v týchto nových dizajnoch je zakomponovaných niekoľko prvkov, ktoré na prvý pohľad určite prehliadnete. Na druhý pohľad si ich síce všimnete, zrejme si ich ale nezaradíte správne.

Polárne medvede nemajú mihalnice, ako by sa mohlo na prvý pohľad zdať. Ich oči sú v skutočnosti siluety hliníkových vrchnákov, ktoré nachádzame na sklených fľašiach Coca-Coly.

Druhým detailom sú krivky legendárnej fľaše Coca-Cola zakomponované do obrazu priamo alebo aj nepriamo, s využitím inverzného priestoru.

O spracovanie sviatočného dizajnu plechoviek Coca-Cola sa postaral umelec Noma Bar z Londýna. Ten sa vo svojej tvorbe sústreďuje na kombinovanie minimalizmu, solídnych farieb a využívanie inverzného priestoru.

INZERCIA

 

Keď sa zapozeráte lepšie, všimnete si, že oči polárnych medveďov sú v skutočnosti vrchnáky fliaš Coca-Cola…

 

… a v ďalších detailoch sa vyskytuje silueta legendárnej sklenej fľaše Coca-Cola.

 

Krásny vizuál a krásne detaily, nemyslíte?

 

 

Prečítajte si aj:

Ako hodnotíte tento príspevok?

Priemerné hodnotenie 0 / 5. 0