FILM

Premiéra bondovky No Time To Die je opäť odložená

Najnovší film o Jamesovi Bondovi, v ktorom si hlavnú postavu poslednýkrát zahral Daniel Craig, je zdanlivo prekliaty. Premiéra sa odsunula už tretíkrát.
Vydané 27. januára 2021 / Autor / Obsahuje tieto témy: , , , ,

No Time To Die napokon nebude mať premiéru ani v apríli.

Zdržanie o pol druha roka možno stále nie je posledné, ktoré poslednú bondovku čaká. Doteraz sa kinopremiéra filmu No Time To Die preložila už trikrát – pôvodne bola premiéra naplánovaná na apríl 2020, potom preložená na október 2020, následne na apríl 2021 a teraz sa dozvedáme, že Daniela Craiga uvídíme najskôr 8. októbra 2021.

Či sa skutočne podarí naplniť tento dátum premiéry, záleží na dvoch veciach. V prvom rade je to stav pandémie ochorenia Covid-19. Ak sa bude v krajinách po celom svete korektne očkovať obyvateľstvo a otvoria sa ekonomiky štátov, bude môcť prebehnúť aj premiéra.

 

Druhým faktorom je to, či sa štúdio MGM predsa len nerozhodne odpredať film niektorej streamovacej platforme. Náklady na výrobu filmu boli približne 250 miliónov dolárov, teda niektorá zo streamovacích služieb by musela zaplatiť minimálne toľko a ešte niekoľko desiatok miliónov dolárov navyše.  Tento scenár je, zdá sa, zatiaľ menej pravdepodobný, hoci sme už aj my informovali o tom, že u iných titulov je takýto scenár celkom možný:

Warner Bros. plánuje na rok 2021 spraviť krok, ktorý môže zmeniť filmový priemysel

Inzercia

 

Vyšiel celý trailer na posledného Jamesa Bonda: No Time to Die

Fenomén NETFLIX: 200 miliónov predplatiteľov, 16-miliardový dlh a 25 miliárd príjmov za rok

Vlastný Youtube, Uber a Netflix už Číne nestačia, začína boj o dominanciu v umelej inteligencii

 

Pokračujte na ďalší príspevok »Cestovanie autom

Kam na dovolenku autom

  • Plánujete letnú dovolenku, ale radi by ste sa vyhli preplneným a stresujúcim letiskám?
  • Cestovanie autom vám dáva slobodu ísť kamkoľvek chcete, kedykoľvek chcete. Nemusíte sa riadiť cestovnými poriadkami autobusov ani lietadiel a môžete sa zastaviť na miestach, ktoré vás po ceste zaujmú.