Golf Resort Skalica – Kráľovská hra v kráľovskom meste pokračuje

Uplynulý rok sa v golfovom rezorte v Skalici niesol v pozitívnom duchu a rok 2014 vyzerá opäť veľmi nádejne.       Rok 2013 si budú v Golf Resort Skalica pamätať ako dobrý rok, v ktorom sa rezort mohol opätovne pochváliť obhájením svojej dobrej povesti hostiteľa. Vďaka veľmi priaznivému počasiu sa sezóna ukončila až 18. novembra a okrem viacerých menších Golf Resort Skalica poskytol… Prečítať celé
Vydané 1. augusta 2014 / Autor / Obsahuje tieto témy: , , ,

Uplynulý rok sa v golfovom rezorte v Skalici niesol v pozitívnom duchu a rok 2014 vyzerá opäť veľmi nádejne.

 

    01uvodRok 2013 si budú v Golf Resort Skalica pamätať ako dobrý rok, v ktorom sa rezort mohol opätovne pochváliť obhájením svojej dobrej povesti hostiteľa. Vďaka veľmi priaznivému počasiu sa sezóna ukončila až 18. novembra a okrem viacerých menších Golf Resort Skalica poskytol priestor aj pre väčšie významné turnaje.

   Najväčšími turnajmi boli Slovak Junior Open a Ega Challenge Boys Trophy, ktoré slúžilo ako kvalifikácia chlapcov do osemnásť rokov na majstrovstvá Európy. Úspech a pochvalu v týchto prípadoch potvrdia  partneri, hráči aj diváci, a to aj napriek  tomu, že sa sezóna rozbiehala pomalšie a určite sa radí medzi tie náročnejšie.

   Postupné zlepšovanie sezóny 2013 sa do určitej miery snažil Golf Resort Skalica riešiť aj preventívne, kedy sa zabezpečoval pred prípadnými obdobiami sucha. Za týmto účelom sa vyhotovil vrt na vodu, pomocou ktorého bude možné pohodlne zabezpečovať eventy aj v prípade výraznejšieho sucha.

   „Aj napriek tomu, že predchádzajúca sezóna bola náročná, myslím, že sme ju zvládli.“ povedal Peter Kadlíček, manažér Golf Resort Skalica, na margo uplynulej sezóny 2013. Spomenuté udržanie povesti dobrého hostiteľa a kvalitného golfového rezortu však samé o sebe nie je zárukou neustálej spokojnosti hráčov a partnerov, preto musí tento pokrok pokračovať aj v nastávajúcej sezóne v roku 2014. V duchu neustáleho zlepšovania možností, dispozícií a služieb sa do ponuky Golf Resortu Skalica zaradia inovácie schopné osloviť stabilných i nových hráčov.02

   Novinky do novej sezóny sú najmä nový cenník s novými balíčkami, pridanými zľavami a pre spoločensky alebo rodinne orientovaných hráčov budú k dispozícii špeciálne dni pre určité skupiny (napríklad Senior) alebo pre rodiny. V duchu vylepšovania technického zázemia golfového rezortu sa bude pokračovať aj naďalej. Po minuloročnom zabezpečení vrtu na vodu v tomto roku prebehne aj zmodernizovanie Driving Rangu. Upravený cenník, viac možností pre špecificky zameraných hráčov a modernizácia technického portfólia je však niečo, čo je stále akosi v pozadí a malo byť základom každého dobrého priestoru pre náročných golfových priaznivcov. To viditeľné a určujúce prestíž daného rezortu však spočíva v schopnosti hosťovať a realizovať špičkové turnaje a podujatia národného i medzinárodného charakteru. V máji sa začne Českou PGA túrou, v lete sa uskutočnia majstrovstvá Európy družstiev dievčat do osemnásť rokov European Girls Team Championship. Do tohto podujatia je investovaná veľká dôvera, keďže na nej organizátori očakávajú participáciu až dvadsiatich tímov z celej Európy.

INZERCIA

   Následne po tomto turnaji bude na trávnikoch Golf Resortu Skalica privítané K+K Monarchy Trophy šiestich krajín bývalého Rakúsko-Uhorska (Seniori).

   V nasledujúcej sezóne sa hráči môžu opäť tešiť na obľúbenú klubovú túru „Trdlo“, ktorá sa aj minulý rok konala začiatkom septembra. Ceny do nej v podobe krásneho Trdla zo skla, rovnako ako minulý rok, venovala spoločnosť RONA, oficiálny partner klubovej túry.

   Pokračovania úspešných a populárnych podujatí z minulého roka bude doménou aj v tomto roku a okrem klubového Trdlo/RONA budú mať hráči a diváci možnosť zúčastniť sa turnajoch so zábavným charakterom – otvárací Texas, nočný turnaj a podobne.

„Na záver leta hostíme Slovak Open, medzinárodné majstrovstvá Slovenska jednotlivcov. Všetci sú vítaní, či už ako hráči alebo aj ako diváci.“ dodal Peter Kadlíček.

Text: Erik Stríž / Peter Kadlečík
Foto: Ratelio Iglesias for Golf Resort Skalica

Pokračujte na ďalší príspevok »