Chcete si kúpiť štýlový a cenovo dostupný poster online?

Stačí vedieť, kde hľadať. Dodajte svojmu domovu poslednú kvapku dokonalosti a personalizujte si svoj interiér jedinečným kúskom. Na nasledujúcich stránkach nájdete širokú škálu umeleckých štýlov za dobrú cenu. Navyše môžete nakupovať z pohodlia domova.   TriTri Projekt TriTri ponúka plagáty inšpirované krásou Slovenska. Tímu kreatívnych umelcov sa podarilo vytvoriť naozaj delikátne kúsky s podmaňujúcimi farebnými… Prečítať celé
Vydané 29. septembra 2022 / Autor / Obsahuje tieto témy: , , , , , , , ,

Stačí vedieť, kde hľadať. Dodajte svojmu domovu poslednú kvapku dokonalosti a personalizujte si svoj interiér jedinečným kúskom. Na nasledujúcich stránkach nájdete širokú škálu umeleckých štýlov za dobrú cenu. Navyše môžete nakupovať z pohodlia domova.

 

TriTri

Projekt TriTri ponúka plagáty inšpirované krásou Slovenska. Tímu kreatívnych umelcov sa podarilo vytvoriť naozaj delikátne kúsky s podmaňujúcimi farebnými kombináciami a retro nádychom. Každý jeden výtlačok má na svojej zadnej strane vyrazené svoje poradové číslo. Pri každom dizajne sa jedná o limitovanú edíciu s tlačovým nákladom 200 kusov.

TriTri Poster Slovenský rozhlas (Kód produktu: 21020)

 

Posters.sk

Jeden z najväčších výberov plagátov na slovenskom trhu ponúka jednoznačne e-shop posters.com. Postupne sa stal jedným z najväčších predajcov plagátov, obrazov a licencovaných merchandise darčekov v Česku a na Slovensku. Za naozaj dostupné ceny predáva plagáty rôznych kategórii. Ak patríte medzi fanúšikov kultových filmov alebo fotografii, nenechaj si ujsť širokú ponuku produktov, ktoré ponúka táto stránka.

Plagát Pulp Fiction

 

Etsy

Etsy je celosvetový trh s jedinečným a kreatívnym tovarom. Je domovom výnimočných predmetov, od jedinečných ručne vyrábaných kúskov až po vintage poklady. Na rozdiel od Amazonu a Walmartu všetko na tejto stránke vyrábajú, zhromažďujú, vyberajú a predávajú jej predajcovia. Títo nezávislí podnikatelia nielen vyrábajú svoj tovar, ale spravujú aj svoje objednávky a zásoby. Etsy funguje ako sprostredkovateľ, ktorý poskytuje menším, nezávislým tvorcom platformu na vyhľadávanie a získavanie zákazníkov. Spája drobných umelcov s miliónmi kupujúcich, ktorí hľadajú výnimočné kúsky s ľudským prístupom. Pokiaľ by ste radšej svoje diela chceli predávať na Etsy, môžete tak urobiť. Avšak musíte si pred otvorením vášho obchodu vytvoriť konto. Etsy si účtuje 0,20 USD za každú ponuku a 5 % transakčný poplatok pri predaji položky.

@etsy

It just kept getting better and better #rugmaking #handtufting #tuftedrugs

♬ Arizona Thunder – Ashes to Amber

Baltic Club

Baltic Club je komplexný obchod s domácimi dekoráciami. Má pekný výber nepredvídateľných umeleckých výtlačkov. Ponúkajú moderné umelecké diela so zvieratami, rastlinami, kvetinami, výjavmi z miest a ďalšími. Všetky diela pôsobia sviežo a určite oživia každú miestnosť.

 

umenie online

 

Palomarin

Pokiaľ hľadáte jedinečný výber umeleckých diel s tématikou chát, pobrežia, chalúp a ostrovov, Palomarin vám určite ponúkne niečo podľa vášho gusta. Spoločnosť Palomarin Decor sa snaží byť čo najviac šetrná k životnému prostrediu a všetky jej umelecké výtlačky sú vyrobené z ekologicky certifikovaného papiera. Palomarin ponúka originálne diela značky Palomarin, ale aj kolekcie s obrazmi a fotografiami od rôznych iných umelcov. Každé dielo, ktoré si objednáte z tohoto online obchodu je vytlačené na objednávku a zabalené do recyklovaných obalov.

 

Society 6

Spoločnosť Society6 je domovom prosperujúcej komunity nezávislých umelcov z celého sveta. Každý má svoj vlastný jedinečný dizajn. Nakombinujte si doplnky zo sveta umenia, bytových dekorácií, oblečenia, nábytku a lifestylového tovaru. Najpopulárnejším a najjednoduchším spôsobom, ako vniesť dizajn do každého priestoru, je výber plagátu. A tých ponúka Society 6 neúrekom.

 

Nordic Peace

Nordic Peace je exkluzívna značka v oblasti krásnych dekorácií a minimalistického životného štýlu. Distribuuje severské plagáty na stenu, minimalistický bytový dekor a umenie inšpirované Škandináviou. Ponúka limitovanú kolekciu umeleckých výtlačkov, reprodukcií a kurátorských súborov na stenu. Ich kolekcie zahŕňajú grafiky, fotografie aj slovné umenie. Okrem nástenného umenia Nordic Peace ponúka aj rôzne kreatívne, umelecké bytové dekorácie (vázy, podnosy, zrkadlá a koberce) a doplnky.

 

@nordicpeace

The mugs you’ll wanna use every morning!! Pssst… they’re on sale right now! www.nordicpeace.com 🫶🏼 #mugs #fyp #morning

♬ original sound – Phoebe

Pokračujte na ďalší príspevok »