Táto stránka používa bezpečnostný certifikát SSL, zabezpečené pripojenie HTTPS, technológiu cookies, monitoruje návštevnosť a cieli reklamu. Cookies a sledovanie môžete vypnúť.

AUTO

Čítanie na < 1 min.

Tesla spustila predaj najlacnejšieho Modelu Y, vrátane 7-miestnej verzie

Informácie o tomto príspevku

Vydané 8. januára 2021
Zverejnil

Obsahuje tieto témy: , , , , ,

Ako hodnotíte tento príspevok?

Priemerné hodnotenie 3.5 / 5. 2

Pôvodná ponuka spoločnosti Tesla pri predstavení Modelu Y v roku 2019 obsahovala štandardnú verziu pohonu zadných kolies, ale šéf spoločnosti, Elon Musk, o rok neskôr oznámil, že plán na výrobu bol napokon zrušený, pretože „jeho dojazd by bol neprijateľne nízky. “

Vyzerá to tak, že spoločnosť sa vrátila k pôvodnému plánu, čím sa základná cena Modelu Y výrazne znížila.

Európska verzia stránky Tesly zatiaľ neumožňuje konfiguráciu Modelu Y, ale v USA sa už verzia so štandardným dojazdom a pohonom zadných kolies začala objavovať za 42-tisíc dolárov (resp. 40 500 USD pre Kaliforniu s dotáciou).

Cena najlacnejšej verzie tak klesla výrazne, a to zo 49 990 USD. Predpokladaný dojazd tejto verzie je takmer 400 kilometrov.

INZERCIA

Spoločnosť tiež začala prijímať objednávky na sedemmiestny model Ys. K základnej cene si za modernizáciu interiéru zákazníci budú musieť zaplatiť až 3 000 dolárov, čo im umožní sedenie v treťom rade pre dvoch s nabíjaním USB-C a druhý rad sedadiel dostanete nastaviteľné operadlá.

O téme informoval magazín Engadget.

Prečítajte si aj:

Inzercia
Arg 365 – prémiové víno na každý deň | arg365.eu

Informácie o tomto príspevku

Vydané 8. januára 2021
Zverejnil

Obsahuje tieto témy: , , , , ,

Ako hodnotíte tento príspevok?

Priemerné hodnotenie 3.5 / 5. 2