Aktuálna mapa výskytu koronavírusu, počtu nakazených i vyliečených

Športová elegancia od Hermesu

Čítanie na < 1 minútu Modelová trieda Clipper Chrono Diver Maxi od spoločnosti Hermes patrí k tým, ktoré si vyberajú zákazníci s vyhradeným vkusom a záľubou v potápaní. Model s názvom 038913WW00 je ideálnym reprezentantom tejto triedy. Hermes venoval dizajnu týchto náramkových hodín zvýšenú pozornosť a aj napriek tomu, že sú tieto hodinky extravagantné a jednoznačne identifikovateľné, nepôsobia nevkusne alebo nevhodne. Hodinky majú výrazný kaučukový remeň, ktorý je vybavený… Čítať viac

Erik Stríž
Redakcia United Life Online, motoristický novinár, publicista a freelancer
Bratislava, Slovensko

Ako hodnotíte tento príspevok?

Priemerné hodnotenie 0 / 5. 0

Modelová trieda Clipper Chrono Diver Maxi od spoločnosti Hermes patrí k tým, ktoré si vyberajú zákazníci s vyhradeným vkusom a záľubou v potápaní. Model s názvom 038913WW00 je ideálnym reprezentantom tejto triedy.

Hermes venoval dizajnu týchto náramkových hodín zvýšenú pozornosť a aj napriek tomu, že sú tieto hodinky extravagantné a jednoznačne identifikovateľné, nepôsobia nevkusne alebo nevhodne. Hodinky majú výrazný kaučukový remeň, ktorý je vybavený „push button“ skladacou sponou, puzdro hodín je vyrobené z brúseného titánu s funkčnými detailmi z leštenej nehrdzavejúcej ocele. Výrazný strieborný ciferník so zapustenými ciferníkmi chronografu a bielymi číslami obsahuje svetielkujúce ručičky a dátumovku na 3. hodine. Chronograf sa dobíja prirodzeným pohybom, pričom má energetickú rezervu na 48 hodín, je ho možné používať aj pod vodou a pred poškodením ho chráni zafírové sklo.

 

Prečítajte si aj:

Ako hodnotíte tento príspevok?

Priemerné hodnotenie 0 / 5. 0