SLOVENSKO

Novým generálnym riaditeľom AVIS a Payless Car Rental sa stal Juraj Šulhaň, s jasnou víziou individuálnej mobility ako služby pre všetkých

Spoločnosti United Rental Group, s.r.o. a United Lease Group, s.r.o., lídri v prenájme a leasingu automobilov na Slovensku, ktorí pôsobia pod značkami AVIS a Payless Car Rental, bude riadiť z pozície generálneho riaditeľa Juraj Šulhaň. Od roku 2017 zastával pozíciu obchodného riaditeľa spoločností.
Vydané 21. januára 2021 / Autor / Obsahuje tieto témy: , , , ,

Juraj Šulhaň je nový generálny riaditeľ značiek AVIS a Payless na Slovensku

• Zmena vo vedení spoločnosti AVIS Slovensko a Payless Car Rental Slovensko
  • Spoločnosť zintenzívňuje svoj zámer byť univerzálnym poskytovateľom služieb mobility pre právnické i fyzické osoby
  • Značka AVIS tak oslávi svoje jubilejne 25. narodeniny v roku 2021 pod novým vedením

Novým generálnym riaditeľom sa stal k 1.1.2021 Juraj Šulhaň, ktorý v spoločnosti pôsobí od roku 2016 a od roku 2017 zastával pozíciu obchodného riaditeľa. Počas svojho pôsobenia v spoločnosti okrem iného položil základy smerujúce k stabilnej diverzifikácii služieb spoločnosti.

Spoločnosti AVIS a Payless Car Rental čaká v roku 2021 pokračovanie transformácie, s ktorou začali v uplynulom roku a vďaka pandémii COVID-19 nabral tento proces na rýchlosti. Cieľom spoločností je pod novým vedením stať sa univerzálnym poskytovateľom služieb mobility a lídrom na trhu do konca roka 2021.

Zakladateľ a výkonný riaditeľ Vladimír Orth v spoločnosti naďalej zostáva ako strategicky poradca vedenia spoločnosti.

Celková flotila a biznis v celej skupine v roku 2020 bol ovplyvnený šírením ochorenia COVID-19. Práve z tohto dôvodu poklesol na minimá cestovný ruch a používanie áut pre biznis klientelu, ktorá prešla na home office. Napriek tomu skupina veľmi rýchlo presmerovala svoje aktivity k dopytu, kde časť strateného podielu nahradil novým.

Avis a Payless Car Rental sú súčasťou globálnej siete prevádzkovateľov prenájmu a leasingu vozidiel. Spoločnosť prevádzkuje svoje služby na Slovensku pod značkou Avis od roku 1996 a značku Payless Car Rental od roku 2018.

„Keď som dostal túto ponuku, neváhal som ani chvíľu,“ hovorí Šulhaň z CLUB30 o výchove lídrov

ÚSPECH! AVIS a Payless Car Rental prekonali svoj záväzok znížiť emisie CO2 pre celú svoju flotilu

Aký spôsob dopravy bude prevládať po Covide a prečo?