filmy od DC comics sa hýbu vpred!

Zack Snyder predstavuje svoju verziu filmu Justice League v novom čiernobielom traileri

Justice League od Zacka Snydera, ale aj film The Suicide Squad majú pre fanúšikov novinky!

Lukáš Horák sa na stránkach UnitedLife.sk venuje filmom a hudbe. Zverejňuje správy o filmových novinkách nielen zo sveta marveloviek a DC-oviek, ale dáva čitateľom tipy na kvalitný obsah na streamovacích platformách a píše filmové recenzie.

Len pár dní dozadu sme vám predstavili niekoľko noviniek zo sveta Marvel. No ich najväčší konkurent DC Comics tiež nezaháľa a niekoľko noviniek sa vyrojilo aj okolo ich pripravovaných filmov ako The Suicide Squad či Justice League. Mnohí z vás sa tešia hlavne na snímku The Batman s Robertom Pattinsonom, ale o tej veľa nového nevieme, len to, že natáčanie je stále v plnom prúde. Poďme však k novinkám.

Pôvodná verzia Justice League z roku 2017 je už všetkým dobre známa. Málokto na ňu spomína v dobrom. Zack Snyder uprostred natáčania odstúpil kvôli rodinným problémom (úmrtie jeho dcéry) a k réžii sa dostal Josh Whedon, ktorý si predtým urobil meno filmom Avengers, alebo aj Avengers: Age of Ultron (aj keď toto je diskutabilné). Nuž, svojou prerábkou Justice League si to meno opäť pokazil. Fanúšikovia spísali petíciu, ktorá dosiahla až milión podpisov. To nenechalo producentov chladnými, až sa všetko vyvŕbilo tak, že Zack Snyder dostal šancu ukázať fanúšikom svoju verziu filmu.

Tú uvidíme v prvej polovici roka 2021 na HBO Max. Od producentov dokonca dostal ďalších 70 miliónov na dotáčky. Materiál, ktorý za tieto peniaze natočil, však zaberie len 4 minuty stopáže filmu. Netreba sa však báť, že by zmena oproti pôvodnej verzií mala byť minimálna. Zack Snyder sa vyjadril, že 80% filmu, ktorý on natočil, sa vôbec neobjavilo v kino verzii.

Kým kinoverzia mala cca 2 hodiny, tak nová Zackova verzia bude mať až 4 hodiny! Preto sa producenti rozhodli toto dielo rozdeliť na 4 hodinové časti a urobiť tak z Justice League filmovú minisériu. Jeden trailer už uzrel svetlo sveta na konci augusta. Nižšie však nájdete úplne nový, ktorý je čierno-biely, čo mu dodáva úplne iný šmrnc.

https://www.youtube.com/watch?v=vVEa1aPy7P4

Zaujímavú novinku však má aj pripravovaná The Suicide Squad Jamesa Gunna. Jedna veľká hollywoodska hviezda pred pár dňami zverejnila na sociálnej sieti príspevok, kde informovala, že ide práve natočiť pár scén pre pripravovanú komiksovku. Nejedná sa o nikoho iného ako Sylvestra Stalloneho.

Nebude to prvý film, pri ktorom sa títo dvaja stretnú. Sly sa objavil už v Gunnovom filme Guardians of the Galaxy a vyzerá to tak, že si títo dvaja páni naozaj sadli. Veríme, že ich spolupráca bude minimálne tak úspešná ako ich posledná spolupráca pre Marvel.

Sly sa tak pridáva k už aj tak dosť nabitej zostave hercov. Margot Robbie, Idris Elba, John Cena, Taika Waititi, Viola Davis, Joel Kinnaman, Jai Courtney a mnoho ďalších. Na film si však ešte chvíľu počkáme. Kino premiéra je naplánovaná na 5.8.2021.

https://www.youtube.com/watch?v=d4zZlpRde5k

 

Pokračujte na ďalší príspevok »