Novinky z filmového sveta Marvel

Premiéra seriálu WandaVison sa opäť posúva. Kedy ho uvidíme?

Black Widow, WandaVision či Thor: Love and Thunder. Marvel nezaháľa ani v čase pandémie a pripravuje pre nás kopu noviniek.

Lukáš Horák sa na stránkach UnitedLife.sk venuje filmom a hudbe. Zverejňuje správy o filmových novinkách nielen zo sveta marveloviek a DC-oviek, ale dáva čitateľom tipy na kvalitný obsah na streamovacích platformách a píše filmové recenzie.

Kiná po celom svete stále spia, no to neznamená, že sa pre nás nepripravujú žiadne filmové alebo seriálové novinky. Po dlhých rokoch sa opäť stalo, že sme viac ako rok v kinách nevideli žiaden film od Marvelu. V roku 2009 to bola plánovaná pauza, ale rok 2020 rozhodne plánovaný nebol. Veríme, že rok 2021 bude omnoho lepší. V nasledujúcich riadkoch si prečítate novinky zo sveta Marvel, ktoré nás čakajú v roku 2021.

Začnime seriálom WandaVision z produkcie Disney+. Ten sme mali vidieť už niekedy v polovici tohto roka, následne však prišlo k presunu na december, ale ani vtedy sa seriálu nedočkáme.

Po novom svieti pri tomto seriálovom počine dátum premiéry v polovici januára. Verme, že ide o posledný odklad.

Objavila sa však aj správa, že nás čaká návrat dvoch postáv. V prvom prípade ide o Darcy Lewis, ktorá sa objavila v prvých dvoch častiach Thora a stvárnila ju Kat Dennings. Herečka sa vyjadrila, že ju po prečítaní scenára prekvapilo, čo všetko tvorcovia prichystali pre túto postavu.

No a v druhom prípade nás čaká návrat herečku menom Monica Rambeau. Tú sme mohli vidieť vo filme Captain Marvel, išlo o dcéru kolegyne a kamarátky samotnej Captain Marvel. Vtedy bola ešte dieťa, no v seriály WandaVision už bude dospelou.

Ďalšia novinka sa bude týkať očakávaného pokračovania Thora s podtitulom Love and Thunder. Už tak nabitý herecký ansábel sa rozrastie o ďalšie meno. K Chrisovi Hemsworthovi, Natalie Portman, Tesse Thompson a Christianovi Baleovi sa pridá aj Chris Pratt. To znamená, že v pokračovaní uvidíme aj StarLorda z Guardians of Galaxy.

Pridajú sa aj ďaľší z jeho partie? Vyzerá to tak, že nie. Nakrúcanie začne začiatkom budúceho roka v Austrálii a premiéry sa dočkáme 11. februára 2022.

Niečo nové sa objavilo aj okolo už dávno natočenej Black Widow. Tú už sme mali už vidieť, ale kvôli zatvoreným kinám sa tak stále nestalo. Chvíľu kolovali chýry, že sa film objaví na streamovacej plaforme Disney+. Jeden z akcionárov tejto spoločnosti smeroval list vedeniu spoločnosti, kde im oznámil, že je chybou, že sa film nedostal na Disney+ a stále sa ponecháva premiéra v kinách. Podľa jeho slov je budúcnosť stream, čo pochopili už dávno Netflix či Amazon Prime. Novinkou však je, že hlavná predstaviteľka Black Widow, Scarlett Johansson, potvrdila, že vo filme uvidíme aj mnohokrát spomínanú misiu v Budapešti, o ktorej často rozprávali Black Widow a Hawkeye.

Pre tentokrát je to všetko. Ostatné projekty Marvel drží v tajnosti, ale akonáhle uniknú nejaké novinky na verejnosť, určite o nich budete vedieť.