Aktuálna mapa výskytu koronavírusu, počtu nakazených i vyliečených

Supercar Blondie

Skládka luxusných áut v Dubaji je snom každého autičkára

Čítanie na < 1 minútu Viac ako tritisíc áut stojí na dubajskom vrakovisku áut a každý deň pribúdajú nové. Niekedy sú to obyčajné autá po havárii, inokedy luxusné limuzíny a SUV-čka za stovky tisíc eur v prakticky neporušenom stave. Pozrite si päťminútové video, na ktorom naša obľúbená Supercar Blondie prechádza vrakoviskom a poukazuje nám niekoľko zaujímavých modelov.

Ako hodnotíte tento príspevok?

Priemerné hodnotenie 0 / 5. 0

Aj vám sa láme srdce pri pohľade na tieto krásne stroje, ktoré zdanlivo len tak stoja na vrakovisku? Vedzte, že tam čakajú možno práve na vás – priebežne sa predávajú prostredníctvom dražby, kde ich získa tá osoba, ktorá ponúkne najviac. Nemyslite si však, že autority mesta predávajú čiastočne poškodené modely luxusných áut za zlomkové ceny, za samotné auto zaplatíte stále desiatky až stovky tisíc a dodatočné neúmerne vysoké náklady by ste mali s dovozom a servisom. V konečnom dôsledku sa tak z kúpy týchto krások na štyroch kolesách nestáva tak dobrá kúpa, ako sa mohlo spočiatku zdať…

I heard about a scrap yard in Dubai where abandoned or crashed supercars are to be found – these cars can be bought for the highest bidder. Thanks to Copart Middle East.

Uverejnil používateľ Supercar Blondie Utorok 9. júna 2020

 

Robí videá o autách a milujú ju milióny. Supercar Blondie je v skutočnosti Alexandra Mary Hirschi

 

 

 

Prečítajte si aj:

Ako hodnotíte tento príspevok?

Priemerné hodnotenie 0 / 5. 0