Supercar Blondie

Skládka luxusných áut v Dubaji je snom každého autičkára

Viac ako tritisíc áut stojí na dubajskom vrakovisku áut a každý deň pribúdajú nové. Niekedy sú to obyčajné autá po havárii, inokedy luxusné limuzíny a SUV-čka za stovky tisíc eur v prakticky neporušenom stave. Pozrite si päťminútové video, na ktorom naša obľúbená Supercar Blondie prechádza vrakoviskom a poukazuje nám niekoľko zaujímavých modelov.
Vydané 10. júna 2020 / Autor / Obsahuje tieto témy: , , , , , ,

Aj vám sa láme srdce pri pohľade na tieto krásne stroje, ktoré zdanlivo len tak stoja na vrakovisku? Vedzte, že tam čakajú možno práve na vás – priebežne sa predávajú prostredníctvom dražby, kde ich získa tá osoba, ktorá ponúkne najviac. Nemyslite si však, že autority mesta predávajú čiastočne poškodené modely luxusných áut za zlomkové ceny, za samotné auto zaplatíte stále desiatky až stovky tisíc a dodatočné neúmerne vysoké náklady by ste mali s dovozom a servisom. V konečnom dôsledku sa tak z kúpy týchto krások na štyroch kolesách nestáva tak dobrá kúpa, ako sa mohlo spočiatku zdať…

https://www.facebook.com/338044476535308/posts/1361121777560901

 

Robí videá o autách a milujú ju milióny. Supercar Blondie je v skutočnosti Alexandra Mary Hirschi

 

 

 

Pokračujte na ďalší príspevok »Príbehy slávnych

From Zero to Hero – ako sa z ľudí na dne stali superboháči

  • Cesta k úspechu býva neraz tŕnistá. Presvedčili sa o tom aj mnohé slávne osobnosti, ktorých meno dnes pozná značná časť svetovej populácie.
  • Ako sa Ralph Lauren stal svetovou módnou ikonou? Je kľúčom k úspechu tvrdá práca, dobrý nápad a jasný cieľ, alebo ide len o dielo náhody? V skutočnosti je to kombinácia všetkých týchto faktorov.