VIDEO | Supercar Blondie

Najvzácnejšie autá sveta v jednej garáži

Navštívime spolu so Supercar Blondie Petersen Automotive Museum, kde môžete vidieť zbierku tých najhodnotnejších vozidiel na svete. Nie všetky sa vám však budú páčiť.
Vydané 20. januára 2020 / Autor / Obsahuje tieto témy: , , , ,

Ak máte radi nezvyčajné, historické alebo čímkoľvek výnimočné autá, v Petersen Automotive Museum v Los Angeles si určite prídete na svoje.

Autá z filmov ako Die Another Day, Green Hornet, Austin Powers, osobné vozidlá Steva McQueena, Roberta Kennedyho pred jeho zavraždením, unikátny šesťmetrový Rolls Royce Phantom 1 z roku 1925, prvé Ferrari, papamobil, DeLorean s pozlátenou karosériou a ďalších dvesto jedinečných vozidiel.

V trvalej expozícii Petersen Automotive Museum je obrovské množstvo hodnotných áut, pričom hodnota mnohých  presahuje hodnotu jeden milión amerických dolárov a nájdu sa tu aj kúsky za desiatky miliónov.

Petersen Automotive Museum v Los Angeles má nielen pútavú expozíciu, ale aj vonkajšiu architektúru. Foto: Petersen Automotive Museum

Zaujímavosťou je, že tieto autá neskutočnej hodnoty si môžete pozrieť za úsmevne malé vstupné – iba 16 amerických dolárov. Je však najlepšie overiť si online, či v čase vašej plánovanej návštevy vôbec bude voľný slot pre návštevníkov, pretože vždy na niekoľko najbližších dní je múzeum z veľkej časti vypredané.

Priložené video od blogerky Supercar Blondie je však nakrútené v čase, keď v múzeu žiadne iné návštevy nie sú, čo je unikát sám o sebe.

INZERCIA

 

Inzercia

Pokračujte na ďalší príspevok »