Make-up trendy pre rok 2023

„Budeme naďalej vidieť viac experimentálnych vzhľadov s drahokamami, perlami, trblietkami a inými akcentmi, ktoré pokryjú nielen oči, ale aj iné časti tváre a tela.“ Jaleesa Jaikaran. Spoločným znakom líčenia pre rok 2023 bude pretrvávajúca túžba po sebavyjadrení pomocou divokého a výrazného make-upu. Žiarivá pleť Očakáva sa príchod sviežej pleti. Preto nechajte svoju pokožku dýchať. Zdravá… Prečítať celé
Vydané 17. januára 2023 / Autor / Obsahuje tieto témy: , , , , ,

Žiarivá pleť

Očakáva sa príchod sviežej pleti. Preto nechajte svoju pokožku dýchať. Zdravá pleť je vždy v kurze, ale v roku 2023 bude ľahšie napodobniť tento svieži vzhľad, pretože zloženie výrobkov bude sofistikovanejšie. Ľudia budú namiesto ťažkých matných podkladov používať viac tónovaných hydratačných krémov a tónovaných SPF.

„Vďaka novým produktom, ktoré sú ľahšie a majú okamžitý účinok, je vzhľad holý, ale má prirodzený lesk a ľahký povrch,“ hovorí vizážistka Lan Nguyen-Grealis.

@amelia0livia

You need this primark blush!! #primarkbeauty #dewyblush #glossyskin #glowymakeup

♬ original sound – Amelia Olivia

Kamienky

Vždy budeme vďační seriálu Euphoria za to, že do našich životov opäť priniesol kamienky, perly a všetko, čo sa blyští! Ozdoby dodajú inak jednoduchému líčeniu okamžitý dramatický vzhľad. Tento rok budeme svedkami nárastu používania rôznych ozdôb na tvár.

@emmieraines

@izzzneice come through with the audio💗💗 #makeup #makeuptutorial #euphoriamakeup #euphoria

♬ Small mua audio FOLLOW ME – 𝕴𝖟𝖟𝖞

Rok obočia

Obočie dosiahne vrchol v nasledujúcich 12 mesiacoch. Či už pôjde o tenké oblúky, ktoré predstavila Vivienne Westwood, geometrické kovové trojuholníky, vybielené obočie ako od Givenchy a Roberta Cavalliho alebo piercingy. Mimo prehliadkového móla si už aj celebrity v poslednom čase dávajú na obočie peroxid. Julia Fox, Bella Hadid a Kendall Jenner si zaobstarali bielené obočie a už sa v ňom stihli predstaviť aj na červenom koberci.  Ak však  nechcete mať úplne, ale úplne  platinové obočie, zvážte len jeho zosvetlenie o niekoľko odtieňov.

@elimuali

ну неплохо #рек #whiteeyebrows #foryoupage #fup #fyp

♬ Did It On’em – Nicki Minaj

Výrazné pery

Saténové, lesklé, výrazné. V novom roku budú pery odvážnejšie ako kedykoľvek predtým. Podľa Tobbiho Heneva budú na vzostupe podkladové farby na pery, ktoré majú hlbšie odtiene ako rúž a lepšie udržiavajú pozornosť na prirodzenom líčení.

Do módy sa dostane aj takzvaný vampire make up look.

„Trendom budú sofistikované upírske odtiene ako bordová, slivková a ružová noir v kombinácii so svetlou pleťou.“ Ninni Nummela, make-up artistka značky Chanel

@claudianeacsumakeup

#glazedapple #glossylips #glazedlips #redlipstick #redlipstutorial #redlips #redlipsticktutorial #liptutorial #lipcombo #beautytips #makeuptutorial on beautiful @Bianca

♬ video games. – *ੈ✩‧₊˚

Dymové oči

Čo sa týka očí, opäť sa objaví dymové líčenie. Trend 90. rokov je späť!

„Vzostup dymu 90. rokov kontrastuje s dnešným prezdobeným a prepracovaným líčením očí. V jednoduchosti tmavého viečka a prechodného odtieňa cez očnú jamku je šik. Je to klasika, takže bude vždy fungovať.  Dominic Skinner, renomovaný vizážista a ambasádor kozmetiky MAC

@beautytok.goodie

Subtle Smokey eye🤎 #makeuptiktok #makeupartist #makeuptutorial #makeup #asmr #xyzbca #fyp #easymakeuplook #makeuptips #smokeyeye #smallmua

♬ original sound – Nicki Minaj

Baby Blue

V roku 2023 môžme čakať návrat naspäť do roku 2000. Svetlo modrú farbu na očných viečkach, ako nosila Britney Spears, budeme vídať často.

„Budeme svedkami návratu ikonických detsky modrých trblietavých očných tieňov, ktoré boli kľúčovým symbolom krásy v roku 2000. Vtedy sa modré očné tiene spájali s hustou riasenkou a púdrovou pleťou, ale v roku 2023 ich uvidíme v kombinácii s takmer nulovým líčením a silným rúžom.“ Saffron Hughes, Make-up artist

@jenesisalonso

blue shadow & fall weather is meeee #fallmakeuplook #fallaesthetic #babybluemakeup #colorfuleyeshadow #blueeye#octobermakeup #spanglish #latinamakeup

♬ cardigan 2nd bridge sped up – bia (taylor’s version)