Filmy a seriály Kultúra Lifestyle

Justice League Zacka Syndera prišla s množstvom noviniek

  • 30 januára, 2021
  • 2 min read
Justice League Zacka Syndera prišla s množstvom noviniek

Už skoro rok sa tešíme na pôvodnú verziu alebo skôr víziu filmu Justice League. Vždy bola dieťaťom Zacka Syndera, až do kým nemusel projekt opustiť z rodinných dôvodov a všetko prenechať v rukách Josha Wheedona. Všetci vieme ako to dopadlo. Roky prosenia zo strany fanúšikov dosiahli zadosťučinenie pred rokom, keď Snyder ohlásil, že svetlo sveta uzrie verzia filmu, akú si predstavoval on.

https://www.youtube.com/watch?v=XIOU_k4mwDw

V posledných dňoch sa objavilo niekoľko dôležitých noviniek k Zack Synders Justice League, ktoré vás potešia.

 

Môžeme začať tým, že toto dielo nakoniec nebude miniséria alebo film rozdelený na 4 časti. Justice League uvidíme ako klasický film. Teda nie až tak klasický, lebo bude mať úctyhodné štyri hodiny.

Ďalšou novinkou je upresnenie dátumu, kedy film uvidíme. Doteraz sme mali informáciu, že snímky sa dočkáme v marci 2021. Len pred nedávnom však štúdio Warner Bros potvrdilo termín 18.3.2021. Teda ani nie za dva mesiace uvidíme pravdepodobne najočakávanejší komiksový film zo stajne DC comics.

A posledná novinka poteší všetkých fanúšikov tohto projektu na Slovensku či Česku. Doteraz sme mali potvrdené, že film sa objaví len na streamovacej platforme HBO Max, ktorá je dostupná len v Amerike. Teda aspoň zatiaľ. Len včera však prišlo s oznámením HBO Go, že film Zack Synders Justice League bude dostupný od 18.3.2021 aj na ich platforme.

Inzercia

About Author

Lukáš Horák