Veľký deň je možno bližšie ako ste si mysleli

Justice League Zacka Syndera prišla s množstvom noviniek

Ak sa tešíte na novú verziu Justice League od Zacka Snydera. Máme pre vás niekoľko nových dôvodov na radosť.
Vydané 30. januára 2021 / Autor / Obsahuje tieto témy: , , , , , , , , , ,

Lukáš Horák sa na stránkach UnitedLife.sk venuje filmom a hudbe. Zverejňuje správy o filmových novinkách nielen zo sveta marveloviek a DC-oviek, ale dáva čitateľom tipy na kvalitný obsah na streamovacích platformách a píše filmové recenzie.

Už skoro rok sa tešíme na pôvodnú verziu alebo skôr víziu filmu Justice League. Vždy bola dieťaťom Zacka Syndera, až do kým nemusel projekt opustiť z rodinných dôvodov a všetko prenechať v rukách Josha Wheedona. Všetci vieme ako to dopadlo. Roky prosenia zo strany fanúšikov dosiahli zadosťučinenie pred rokom, keď Snyder ohlásil, že svetlo sveta uzrie verzia filmu, akú si predstavoval on.

https://www.youtube.com/watch?v=XIOU_k4mwDw

V posledných dňoch sa objavilo niekoľko dôležitých noviniek k Zack Synders Justice League, ktoré vás potešia.

 

Môžeme začať tým, že toto dielo nakoniec nebude miniséria alebo film rozdelený na 4 časti. Justice League uvidíme ako klasický film. Teda nie až tak klasický, lebo bude mať úctyhodné štyri hodiny.

Ďalšou novinkou je upresnenie dátumu, kedy film uvidíme. Doteraz sme mali informáciu, že snímky sa dočkáme v marci 2021. Len pred nedávnom však štúdio Warner Bros potvrdilo termín 18.3.2021. Teda ani nie za dva mesiace uvidíme pravdepodobne najočakávanejší komiksový film zo stajne DC comics.

A posledná novinka poteší všetkých fanúšikov tohto projektu na Slovensku či Česku. Doteraz sme mali potvrdené, že film sa objaví len na streamovacej platforme HBO Max, ktorá je dostupná len v Amerike. Teda aspoň zatiaľ. Len včera však prišlo s oznámením HBO Go, že film Zack Synders Justice League bude dostupný od 18.3.2021 aj na ich platforme.

Pokračujte na ďalší príspevok »