HP Elitebook Revolve 810

   Zaobstarať do firmy vhodný notebook pre zamestnancov je v súčasnosti pomerne netriviálna záležitosť. Ponuka výrobcov je najrozsiahlejšia v ich histórii a zvoliť si riešenie, ktoré bude moderné aj po troch rokoch, je komplikované. Našťastie sa v ponuke objavil aj HP Revolve 810.   Je masívny, pevný, s úžasným dotykovým displejom a dokonalou klávesnicou. Tieto dojmy vo vás zanechá prvý… Prečítať celé
Vydané 13. augusta 2014 / Autor / Obsahuje tieto témy: , , , , , ,

   Zaobstarať do firmy vhodný notebook pre zamestnancov je v súčasnosti pomerne netriviálna záležitosť. Ponuka výrobcov je najrozsiahlejšia v ich histórii a zvoliť si riešenie, ktoré bude moderné aj po troch rokoch, je komplikované. Našťastie sa v ponuke objavil aj HP Revolve 810.

 

Je masívny, pevný, s úžasným dotykovým displejom a dokonalou klávesnicou. Tieto dojmy vo vás zanechá prvý kontakt s notebookom HP Revolve, ktorý je právom považovaný za jeden z najlepších hybridných systémov na svete. Ako notebook plní svoju funkciu výborne a z pozície tabletu poskytuje všetko, čo sa od moderného dotykom ovládaného zariadenia očakáva.

HP Elitebook Revolve 810 je vynikajúcou Windows 8 alternatívou k produktom značky Apple, pričom ponúka aj možnosť použitia ako extrémne výkonného tabletu. Telo hybridného notebooku HP Revolve 810 je vyrobené z pevného kovu, pričom kryty sú pokryté jemným, na dotyk príjemným materiálom. Displej tohto hybridu má pri uhlopriečke 11,6 palcov rozlíšenie 1366 × 768 pixelov, ktoré je garanciou čistého a detailného obrazu. Nielen fotografie a video, ale aj grafy v prezentáciach a grafiku predvedie v nevídanej detailnosti.

Spolu s notebookom HP Revolve 810 dostane jeho majiteľ aj slušnú zbierku softvéru. Ten však nemá ten otravný charakter, s ktorým sa stretávame pri mnohých iných notebookoch. Ide o služby Evernote, Intel WiDi, HP ePrint, MS Office 2010 na 60 dní, PDF Complete Corporate Edition a mimoriadne rozsiahlu zbierku bezpečnostných funkcií. Ak ste zástancom filozofie, že správne fungujúca firma musí svojim zamestnancom poskytnúť najlepšie možné technické prostriedky, potom by ste mali svoju pozornosť zameriať práve na HP Elitebook Revolve 810.

• Procesor: Intel Core i5 a i7
• Pamäť: 8 GB RAM, 256 GB SSD
• Displej: dotykový 11,6” 1366 × 768 pixelov
• Hmotnosť: 1,4 kg
• Záruka: 2 roky
• Hodnota: 1200 – 1600 EUR

 

Pokračujte na ďalší príspevok »