Dokonalé firemné ultrabooky

   HP predstavilo nové modely elegantných firemných notebookov, ktoré menia jestvujúce vnímanie štandardu pre mobilné počítače, vrátane bezpečných a spoľahlivých modelov vo vyhotovení Ultrabook, navrhnutých pre splnenie všetkých požiadaviek bežných firemných používateľov, či IT rozpočtov.    Firmy sa práve nachádzajú uprostred procesu transformácie pracovného prostredia, v ktorom skokovo rastie dopyt zamestnancov po štýlových mobilných zariadeniach, ktoré umožnia jednoduché a bezpečné pripojenie do… Prečítať celé
Vydané 20. augusta 2014 / Autor / Obsahuje tieto témy: , , , , ,

   HP predstavilo nové modely elegantných firemných notebookov, ktoré menia jestvujúce vnímanie štandardu pre mobilné počítače, vrátane bezpečných a spoľahlivých modelov vo vyhotovení Ultrabook, navrhnutých pre splnenie všetkých požiadaviek bežných firemných používateľov, či IT rozpočtov.

   Firmy sa práve nachádzajú uprostred procesu transformácie pracovného prostredia, v ktorom skokovo rastie dopyt zamestnancov po štýlových mobilných zariadeniach, ktoré umožnia jednoduché a bezpečné pripojenie do firemnej siete – kedykoľvek a odkiaľkoľvek. Nový rad mobilných počítačov HP EliteBook a HP ProBook bol vyvinutý práve s ohľadom na tieto požiadavky: kladie dôraz na mobilitu, odolnosť a vysokú úroveň zabezpečenia, rovnako ako na oku lahodiaci tenký profil a atraktívny dizajn.

   HP Spectre x2 Pro

  Nový hybridný notebook HP Spectre x2 Pro je nielen extrémne flexibilný, s celohliníkovou konštrukciou a mobilný, ale ponúka hneď dva prístroje v jednom tele – jednoduchým pohybom sa dá plnohodnotný ultrabook okamžite premeniť na samostatný tablet, čo umožňuje odolný mechanický držiak. Firemní používatelia môžu riešiť aj tie najnáročnejšie výpočtové úlohy bez akýchkoľvek oneskorení, a to vďaka rýchlemu prostrediu a vysokej odozve najnovšej 4. generácie procesorov Intel Core i3/i5, v kombinácii s výkonným a energeticky nenáročným SSD diskom.

Pokračujte na ďalší príspevok »