AVIS prevzal ocenenie Slovak Superbrands 2013

   Hotel Double Tree by Hilton dňa 24. septembra 2013 privítal 150 hostí, vrátane podnikateľov a manažérov národných a medzinárodných spoločností, novinárov a osobností verejného života. Medzinárodná organizácia Superbrands tu udeľovala „Oscarov“ najlepším značkám. Bohatý program veľkolepého galavečera okrem vyhlasovania najlepších značiek a odovzdávania prestížneho ocenenia spestrilo aj predstavenie Superbrands ročenky 2013. Ročenka popisuje tie značky, ktoré vynikajú svojimi inováciami, výskumom a vývojom, kvalitou služieb a spoločensky… Prečítať celé
Vydané 15. augusta 2014 / Autor / Obsahuje tieto témy: , , , ,

   Hotel Double Tree by Hilton dňa 24. septembra 2013 privítal 150 hostí, vrátane podnikateľov a manažérov národných a medzinárodných spoločností, novinárov a osobností verejného života. Medzinárodná organizácia Superbrands tu udeľovala „Oscarov“ najlepším značkám. Bohatý program veľkolepého galavečera okrem vyhlasovania najlepších značiek a odovzdávania prestížneho ocenenia spestrilo aj predstavenie Superbrands ročenky 2013. Ročenka popisuje tie značky, ktoré vynikajú svojimi inováciami, výskumom a vývojom, kvalitou služieb a spoločensky zodpovedným podnikaním, vďaka ktorým sa stali neoddeliteľnou súčasťou života spotrebiteľov.

   Večer zahájil pán András Wiszkidenszky, regionálny riaditeľ Slovak Superbrands. Hostí privítal aj Peter Mihók, predseda Slovenskej obchodnej a priemyselnej komory. Medzi ocenenými značkami boli AVIS, HC Slovan, ČSOB, Orange, Rádio Expres, TA3, Tatra banka a iné významne značky z rôznych odvetví.

   Za AVIS autopožičovňu ako jednu z ocenených značiek prišli prevziať ocenenie Mikuláš Fedor (COO), Filip Orth III., Vladimír Orth (CEO), Erik Čillík (CSO), Martin Viktory (Multibrand) a Vladimír Záleský (CFO). „Za toto ocenenie sme veľmi vďační, teší nás, že to, čo robíme, zanecháva v ľuďoch dobrý dojem, o to viac nás naša práca baví. Tento úspech vnímame ako záväzok do budúcnosti, dosiahli sme ho vďaka profesionálnej práci celého nášho tímu.“ povedal obchodný riaditeľ Erik Čillík.

Pokračujte na ďalší príspevok »Príbehy slávnych

From Zero to Hero – ako sa z ľudí na dne stali superboháči

  • Cesta k úspechu býva neraz tŕnistá. Presvedčili sa o tom aj mnohé slávne osobnosti, ktorých meno dnes pozná značná časť svetovej populácie.
  • Ako sa Ralph Lauren stal svetovou módnou ikonou? Je kľúčom k úspechu tvrdá práca, dobrý nápad a jasný cieľ, alebo ide len o dielo náhody? V skutočnosti je to kombinácia všetkých týchto faktorov.