Úspešné projekty pod hlavičkou Multibrand

   Multibrand je mediálna agentúra pôsobiaca v rámci skupiny United Group. Okrem marketingových aktitivít pre túto skupinu vyvíja aktivity a zabezpečuje marketingovú komunikáciu aj pre niekoľko významných a zaujímavých klientov, pre ktorých za posledné obdobie zabezpečila hodnotné realizácie.      Vo svojich aktivitách sa vždy snažíme nazerať na projekt cez potreby klienta, vnášame do vzťahov dôveru a partnerstvo. Veríme, že práve takýto prístup, aj… Prečítať celé
Vydané 15. augusta 2014 / Autor / Obsahuje tieto témy: , , ,

Multibrand, s.r.o. | Bratislava, Slovensko

   Multibrand je mediálna agentúra pôsobiaca v rámci skupiny United Group. Okrem marketingových aktitivít pre túto skupinu vyvíja aktivity a zabezpečuje marketingovú komunikáciu aj pre niekoľko významných a zaujímavých klientov, pre ktorých za posledné obdobie zabezpečila hodnotné realizácie.

 

   Vo svojich aktivitách sa vždy snažíme nazerať na projekt cez potreby klienta, vnášame do vzťahov dôveru a partnerstvo. Veríme, že práve takýto prístup, aj keď je náročnejší na energiu, prinesie svoje plody vo forme nových projektov, kampaní a klientov.

   V rámci skupiny je jeden týchto plodov získanie ocenenia Superbrands pre spoločnosť AVIS. Spolu s predstaviteľmi spoločnosti AVIS sme sa na slávnostnom galavečeri pri príležitosti odovzdávania tohoto prestížneho ocenenia zúčastnili aj my. AVIS – gratulujeme a tešíme sa, že sme mohli byť pri tom!

   Multibrand tiež zohral významnú úlohu pri slávnostnom uvedení filmu Rivali do slovenských kín.

   Snímka sa stala uznávanou nielen medzi divákmi, ale dokonca aj medzi odborníkmi a získava stále ďalšie ocenenia. Ak ste zatiaľ nemali možnosť film Rivali zhliadnuť, určite tak spravte – skutočne sa oplatí vidieť na plátne príbeh súperenia Nikiho Laudu a Jamesa Hunta v počiatkoch seriálu F1. Slávnostná premiéra sa mohla uskutočniť vďaka podpore značiek TAG Heuer, Ford a AVIS, ktoré zabezpečil ako generálnych partnerov práve Multibrand. Film priniesla do kín spoločnosť Magic Box, s ktorou sme si vyskúšali spoluprácu a pevne dúfame, že táto spolupráca priniesla prospech všetkým zúčastneným stranám.

   Ak sledujete spravodajskú televíziu TA3, máte možnosť zaregistrovať kampane našich klientov AVIS a Racio z dielne Multibrandu. Spoločnosť Racio prostredníctvom kampane propaguje značky Longines a Breitling, spoločnosť AVIS propaguje svoje služby.

   Čo nevidieť budeme hodnotiť, čo sme v Multibrande za uplynulý rok vyprodukovali pre klientov a klienti budú hodnotiť, ako sme to robili. Sme presvedčení, že v tomto vzájomnom vzťahu obstojíme.

Martin Viktory

Pokračujte na ďalší príspevok »Príbehy slávnych

From Zero to Hero – ako sa z ľudí na dne stali superboháči

  • Cesta k úspechu býva neraz tŕnistá. Presvedčili sa o tom aj mnohé slávne osobnosti, ktorých meno dnes pozná značná časť svetovej populácie.
  • Ako sa Ralph Lauren stal svetovou módnou ikonou? Je kľúčom k úspechu tvrdá práca, dobrý nápad a jasný cieľ, alebo ide len o dielo náhody? V skutočnosti je to kombinácia všetkých týchto faktorov.