Čo nové vo filmovom svete Marvel?

Wakanda a Tom Holland majú zopár noviniek zo sveta Marvel

Všetci teraz jasajú z nových epizód WandaVision. Dnešné novinky ukazujú, že sa je na čo tešiť aj do budúcnosti.

Lukáš Horák sa na stránkach UnitedLife.sk venuje filmom a hudbe. Zverejňuje správy o filmových novinkách nielen zo sveta marveloviek a DC-oviek, ale dáva čitateľom tipy na kvalitný obsah na streamovacích platformách a píše filmové recenzie.

Dnes si opäť povieme niečo viac o pripravovaných projektoch od Marvel Studios.

Momentálne je v plnom prúde seriál WandaVision, o ktorom si isto povieme viac hneď ako skončí a určite nás navnadí na nadchádzajúce udalosti zo sveta Marvel.

Recenzia a rozoberanie budúcich udalostí vás isto neminie. Posledné dni sa však toho udialo viac aj mimo seriálu WandaVision, tak poďme na to.

Ako prvé sa môžeme pozrieť na Wakandu a jej kráľa Black Panthera.

Okolo tohto hrdinu momentálne najviac krúži otázka ako sa Marvel vysporiada so smrťou hlavného predstaviteľa Chadwicka Bosemana.

Nedávno sa potvrdilo, že štúdio rozhodne neplánuje preobsadiť túto postavu. Riešenie teda bude iné. Posledné dni kolujú chýry, že sa v pokračovaní opäť objaví Michael B. Jordan, ktorý síce na konci jednotky zomrel, ale vo svete Marvel nie je nič nemožné.

Osobne si myslím, že Marvel spraví dobre, ak urobí z Jordana Black Panthera. Rozhodne má dosť silnú star power a je veľká šanca, že fanúšikovia to príjmu pozitívne.

Tou najväčšou novinkou v prípade Wakandy je však to, že Marvel Studios sa dohodli s režisérom Black Panthera Ryanom Cooglerom, že okrem pokračovania Black Panthera pre nich pripraví aj seriál z prostredia Wakandy.

Bližšie informácie zatiaľ nemáme, je však isté, že to bude stáť za to.

Ryan Coogler je talentovaný tvorca a tak od neho možno čakať veľké veci.

Momentálne stále prebieha natáčanie filmu Spider man 3, ktorý nám stále neprezradil svoj oficiálny názov.

O tomto projekte sme už napísali mnoho a očakávania sú našponované na maximum.

Ide o film, ktorý čo do veľkosti môže súperiť aj s Infinity war či Endgame. Pravdepodobne nás čaká stretnutie všetkých doterajších predstaviteľov Spider-mana v jednom filme.

Tom Holland len nedávno zavesil na sociálne siete správu, ktorá ešte viac navnadila fanúšikov:

„Dnes bol jednoducho jeden z najviac významných dní v mojej kariére. Pre tých, ktorí ste tam boli – viete o čom hovorím. A pre ostatných, ktorí tam nemohli byť, mám len jeden odkaz: Radšej sa pripútajte!“

Žeby Tom Holland, Andrew Garfield a Tobey Maguire konečne natočili prvé spoločné scény? Uvidíme.

V týchto dňoch si získava pozornosť aj priazeň fanúšikov seriál WandaVision, no už o pár týždňov ho vystrieda The Falcon and The Winter Soldier. Tento projekt tiež prichádza s menšou novinkou.

Herec Don Cheadle, ktorý vo svete Marvel stvárňuje postavu James „Rhodey“Rhodesa aka War Machina v nedávnom rozhovore potvrdil, že sa tiež objaví v seriály The Falcon and The Winter Soldier.

Otázkou ostáva aká veľká bude jeho úloha. Pôjde len o krátke cameo alebo zohrá dôležitejšiu rolu v celom príbehu?

Taktiež sme zvedaví, či bude na strane hlavnej dvojice, alebo bude pôsobiť v silách štátu. Falcon a Winter Soldier budú opäť riešiť veci na vlastnú päsť, pridá sa War Machine k nim, alebo nie? V príbehu tiež uvidíme novú náhradu za Kapitana Ameriku, istého Johna Walkera ako U.S. Agenta.

 

Pokračujte na ďalší príspevok »Príbehy slávnych

From Zero to Hero – ako sa z ľudí na dne stali superboháči

  • Cesta k úspechu býva neraz tŕnistá. Presvedčili sa o tom aj mnohé slávne osobnosti, ktorých meno dnes pozná značná časť svetovej populácie.
  • Ako sa Ralph Lauren stal svetovou módnou ikonou? Je kľúčom k úspechu tvrdá práca, dobrý nápad a jasný cieľ, alebo ide len o dielo náhody? V skutočnosti je to kombinácia všetkých týchto faktorov.