Tento krok predstavuje pre 23andMe obrovskú výzvu. Ako verejná spoločnosť bude musieť poskytnúť pridanú hodnotu akcionárom: zabezpečiť, aby jej genetické služby prinášali skutočné zisky. Zatiaľ to vyzerá tak, že tým hlavným faktorom, ktorý bude 23andMe odlišovať od konkurencie, je jej značný finančná náskok.

Inzercia

Richard Branson je globálny podnikateľ a popredný obchodný líder. Začal Virgin ako maloobchodný predajca platní v roku 1970 a Virgin Records sa stala najväčšou nezávislou hudobnou značkou na svete. Nasledoval sériu podnikateľských aktivít, z ktorých sa stala Virgin Group. Jeho pravidelný blog na virgin.com má viac ako 38 miliónov sledovateľov na piatich sociálnych sieťach.

Richard tiež využil svoje podnikanie na vyvolanie pozitívnych zmien vo svete. Virgin Unite je nezávislá podnikateľská nadácia skupiny Virgin Group a rodiny Branson, ktorá rieši náročné spoločenské a environmentálne problémy a snaží sa, aby sa z podnikania stala sila dobra. Richard bol v roku 1999 vyznamenaný rytierstvom za služby pre podnikanie.