Vyhlásenie víťazov súťaže s Rýchlo a zbesilo: Hobbs a Shaw! Megane R.S., lístky do kina a tričká

Miroslav, Ivan, Lívia a Dominik, gratulujeme!
Vydané 2. augusta 2019 / Autor / Obsahuje tieto témy: , , , , , ,

V priebehu minulého týždňa ste sa ako naši čitatelia a fanúšikovia na Facebooku mohli zúčastniť súťaže o hodnotné ceny súvisiace s filmom Rýchlo  a zbesilo: Hobbs a Shaw. A dnes sme vyžrebovali víťazov.

Rýchlo a zbesilo: Hobbs & Shaw zamierilo do slovenských kín od 1. augusta a v súvislosti s jeho premiérou sme pripravili mimoriadnu súťaž o zaujímavé ceny. Prvou cenou je deň s hothatchom Renaultom Megane R.S. od autopožičovne AVIS. Má maximálny výkon 280 koní, automatickú prevodovku EDC, športové sedadlá, zrýchlenie z nuly na 100 km/h za 5,8 sekundy a fantastický športový zvuk.

Druhou cenou v našej súťaži boli vstupenky na film Rýchlo a zbesilo: Hobbs & Shaw, jeden zo zúčastnených získa dva vstupy na ľubovoľný termín premietania kdekoľvek podľa vlastného výberu.

Treťou cenou pripravenou pre dvoch výhercov boli exkluzívne tričká s motívom Rýchlo a zbesilo: Hobbs & Shaw.

 

Ako ste sa mohli zapojiť?

Súťaž bola určená pre nových i aktuálnych fanúšikov stránky UnitedLife na Facebooku.

Aby ste sa zapojili do súťaže, stačilo pridať komentár pod článok alebo pod vyhlásenie súťaže na Facebooku a označiť v komentári človeka, s ktorým by ste išli do kina alebo s ktorým by ste jazdili v 280-koňovom Renaulte Megane R.S. Pri žrebovaní sme kontrolovali aj to, či je autor komentára fanúšikom stránky!

A víťazmi sú:

3. cena: Tričko s motívom F&F: Miroslav Mirec Bujnovsky
3. cena: Tričko s motívom F&F: Dominik Domkos Domkošik
2. cena: Dve vstupenky do kina na film Rýchlo a zbesilo: Hobbs a Shaw kdekoľvek v SR v sieti kinosál CINEMAX: Lívia Šabíková
1. cena: Prenájom Renault Megane R.S. od autopožičovne AVIS: Ivan Líška

Výhercom gratulujeme!
Už boli kontaktovaní prostredníctvom Facebook účtu, cez ktorý sa zapojili. Ak ste výherca a neprišla vám žiadna správa, napíšte prosím na e-mail: erik@striz.sk. Ďakujeme.

Pokračujte na ďalší príspevok »