Naša veľká súťaž

Získajte s Rýchlo a zbesilo deň s Renault Megane R.S., tričká a lístky do kina!

Rozdávame ceny pre starých i nových fanúšikov
Vydané 1. augusta 2019 / Autor / Obsahuje tieto témy: , , , , , ,

Rýchlo a zbesilo: Hobbs & Shaw mieri do slovenských kín od 1. augusta a v súvislosti s jeho premiérou sme pripravili mimoriadnu súťaž o zaujímavé ceny. Prvou cenou je deň s hothatchom Renaultom Megane R.S. od autopožičovne AVIS. Má maximálny výkon 280 koní, automatickú prevodovku EDC, športové sedadlá, zrýchlenie z nuly na 100 km/h za 5,8 sekundy a fantastický športový zvuk.

Druhou cenou v našej súťaži sú vstupenky na film Rýchlo a zbesilo: Hobbs & Shaw, jeden zo zúčastnených získa dva vstupy na ľubovoľný termín premietania kdekoľvek podľa vlastného výberu.

Treťou cenou pripravenou pre dvoch výhercov sú exkluzívne tričká s motívom Rýchlo a zbesilo: Hobbs & Shaw.

 

Ako sa zapojiť do súťaže o tričká, vstupenky a auto?

Súťaž je určená pre nových i aktuálnych fanúšikov stránky UnitedLife na Facebooku.

Aby ste sa zapojili do súťaže, stačí pridať komentár pod tento článok alebo pod vyhlásenie súťaže na Facebooku a označiť v komentári človeka, s ktorým by ste išli do kina alebo s ktorým by ste jazdili v 280-koňovom Renaulte Megane R.S. Pri žrebovaní budeme kontrolovať aj to, či je autor komentára fanúšikom stránky a ak bude – výhra je jeho!

Súťaž bude vyhodnotená v piatok 2. augusta 2019 o 12:00 hodine, teda deň po premiére filmu v slovenských kinách.

 

Rýchlo a zbesilo: Hobbs a Shaw je mimoriadny filmový zážitok

Ideálny recept na kasový trhák je použiť dobre známu filmovú sériu plnú áut a akcie, ponúknuť divákom herecké výkony  Dwayna Johnsona, Jasona Stathama a Idrisa Elbu a sem tam vo filme ukázať aj pekné ženy. Toto všetko sa tvorcom podarilo skĺbiť v snímke Rýchlo a zbesilo: Hobbs and Shaw, ktorá práve prichádza aj do slovenských kín vďaka Cinemartu. Nezabudli pritom na zápletku a stieranie stereotypov o „dobrých a zlých“ postavách.

„Napriek tomu, že Hobbs a Shaw tvoria samostatný príbeh, ktorý na predchádzajúce diely ságy Rýchlo a zbesilo bezprostredne nenadväzuje, kontinuita je zachovaná minimálne v podobe architekta celej série Chrisa Morgana, ktorý napísal scenár. O réžiu scén s prívlastkom nezabudnuteľné, sa postaral režisér David Leitch, režisér pokračovania Deadpoola a prvého Johna Wicka,“ uvádza Cinemart.

Do slovenských kín Rýchlo a zbesilo: Hobbs and Shaw (Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw) dorazí 1. augusta 2019.

 

O čo vo filme ide?

Páčila sa vám zápletka predposledných a posledných Avengerov? Thanos chcel nechať zmiznúť polovicu všetkého živého vo vesmíre. Podobný prístup k ovládnutiu sveta, ale tentokrát iba v rámci našej planéty, zvolil hlavný záporák pokračovania Rýchlo a zbesilo. Postavu istého pána Brixtona stvárnil Idris Elba a v snímke proti nemu vedú boj Luke Hobbs (Dwayne Johnson) a dezertér britskej tajnej služby Deckard Shaw (Jason Statham), ktorí sa slovom i činom nenávidia.

Nekonečný konflikt a silná averzia „pozitívnych“ postáv príbehu dodáva filmu nielen šťavu, ale aj vtip a mnohé zaujímavé momenty, pri ktorých si divák nemôže byť istý, ako sa vec nakoniec vyvinie.

Zaujímavosti z nakrúcania

Pôvodná verzia filmu mala byť značne tvrdšia, ako sa nakoniec dostáva do kín. V jednej scéne má Hobbs (Dwayne Johnson) vykusnúť protivníkovi oko z hlavy, ale aby mohol film ostať prístupný mládeži, museli tvorcovia scénu vystrihnúť.

Podľa Johnsona sa jednalo o vôbec najnáročnejšie nakrúcanie filmu v jeho živote.

Vo filme vystupuje aj Joe Anoa’i, ktorý je skutočným bratrancom Dwayna Johnsona a vo wrestlingu vystupuje pod pseudonymom Roman Reigns.

V snímke mal pôvodne hrať aj momentálne veľmi vychytený Jason Momoa, avšak pre iné povinnosti musel účasť na projekte odmietnuť.

Film je síce pokračovaním predchádzajúceho Rýchlo a zbesilo, lenže dá sa pozerať aj bez toho, aby ste predchádzajúce časti. Mnohí fanúšikovia na internete kritizovali filmárov, že z negatívnej postavy Shawa spravili vlastne pozitívnu postavu, hoci v minulosti stál za smrťou jednej z kladných postáv, istým Hanom.

 

 

 


Skrátený štatút súťaže

Termín konania súťaže: 28.7.2019 do 2.8.2019

Termín vyhlásenia výhercov súťaže: 2.8.2019 po 12:00 hod.

Podmienky zapojenia sa do súťaže: Byť fanúšikom stránky facebook.com/unitedlife.us, komentovať príspevok v termíne konania súťaže

Forma súťažného komentára: Označiť priateľa na sociálnej sieti, s ktorým by ste zdieľali vstupenky do kina alebo deň s Renault Megane R.S.

Špecifikácia cien:
1. cena: deň s Renault Megane R.S. od autopožičovne AVIS pre jedného výhercu (voľný termín v rámci pracovných dní);
2. cena: dve vstupenky (pre jedného víťaza) na film Rýchlo a zbesilo: Hobbs a Shaw (detaily budú upresnené výhercovi);
3. cena: dve tričká s motívom Rýchlo a zbesilo pre dvoch výhercov;

 

Pokračujte na ďalší príspevok »