Toto nie sú umelé svetlá, ale svietiaci hmyz v jaskyni!

Úžasné zábery svetielkujúceho hmyzu žijúceho v jaskyni na Novom Zélande práve obdivuje celý svet. Stačilo tento nezvyčajný úkaz nafotiť a zverejniť na svojom profile na Instagrame.     Jacob Moon na Instagrame vystupuje pod prezývkou moonmountainman a zverejňuje množstvo fascinujúcich záber prírody. Ako sám uvádza vo svojom profile, jeho cieľom je žiť čo možno najjednoduchšie. Pri pohľade na jeho… Prečítať celé
Vydané 23. januára 2018 / Autor / Obsahuje tieto témy: , , , ,

Úžasné zábery svetielkujúceho hmyzu žijúceho v jaskyni na Novom Zélande práve obdivuje celý svet. Stačilo tento nezvyčajný úkaz nafotiť a zverejniť na svojom profile na Instagrame.

 

jacob moon instagram (3) jacob moon instagram (2) jacob moon instagram (1) jacob moon instagram (4)

 

Jacob Moon na Instagrame vystupuje pod prezývkou moonmountainman a zverejňuje množstvo fascinujúcich záber prírody. Ako sám uvádza vo svojom profile, jeho cieľom je žiť čo možno najjednoduchšie. Pri pohľade na jeho neskutočné fotografie drsnej prírody však usudzujeme, že možno prežíva asketicky, ale fotovýbavu musí mať poriadnu a s tým zjednodušením života sa mu veľmi nepodarilo – veď žiť v takýchto podmienkach občas znamená hrať o vlastný život.

V skutočnosti sa však na niektorých jeho príspevkoch objavuje aj jeho žena a dieťa. K dobrému životu občas stačí málo: napríklad aj rodina, starý van a veľa veľa cestovania a zážitkov.

 

INZERCIA

jacob moon instagram (2) jacob moon instagram (1)

 

Pokračujte na ďalší príspevok »