Floyd Mayweather má hodinky The Billionaire za 18 miliónov USD!

Floyd Mayweather si užíva svoj sen najlepšie zarábajúceho športovca za rok 2017 a dáva to najavo aj na sociálnych sieťach, kde bez ostychu predvádza svoje bohatstvo.   Stoly plné peňazí, značkové oblečenie, ženy, lietadlá, automobily a obrovská zbierka tých najdrahších hodiniek…. Do jeho zbierky hodiniek najnovšie pribudol ďalší unikátny kúsok v hodnote závratných 18 miliónov… Prečítať celé
Vydané 10. júla 2018 / Autor / Obsahuje tieto témy: , , , ,

Multibrand, s.r.o. | Bratislava, Slovensko

Floyd Mayweather si užíva svoj sen najlepšie zarábajúceho športovca za rok 2017 a dáva to najavo aj na sociálnych sieťach, kde bez ostychu predvádza svoje bohatstvo.

 

Stoly plné peňazí, značkové oblečenie, ženy, lietadlá, automobily a obrovská zbierka tých najdrahších hodiniek…. Do jeho zbierky hodiniek najnovšie pribudol ďalší unikátny kúsok v hodnote závratných 18 miliónov amerických dolárov Jacob & Co. The Billionaire o ktorých sme písali v článku Top8 hodiniek s cenou nad 10 miliónov dolárov.

 

 

Floyd Mayweather patrí do prvej trojky najbohatších športovcov sveta a podarilo sa mu zarobiť už viac ako miliardu dolárov.

 

Ak mu budú chýbať nejaké doláriky, stačí aby sa vrátil do ringu. Odvetu s Conorom McCregorom zatiaľ odmieta. Uvidíme, či sa momentálne 41 ročný športovec- dôchodca vráti niekedy do ringu.    

 

 

#mood video credit: @moneyyaya Music by: @otgenasis

Príspevok, ktorý zdieľa Floyd Mayweather (@floydmayweather),

Pokračujte na ďalší príspevok »