BIZNIS

Startupy zažívajú renesanciu: Záznam z diskusie TA3 s našimi autormi o mladých firmách

Stali sa populárnymi v období internetovej horúčky na prelome milénií a svoju renesanciu zažívajú aj dnes. Reč je o startupoch. Existuje o nich veľa mýtov, mnohí však stále nevedia, aký je rozdiel medzi ním a začínajúcou firmou. Čo všetko má vplyv na úspech startupu sme sa pýtali hostí Michaely Královičovej a Filipa Ortha z Wanderer Capital.
Vydané 23. februára 2021 / Autor / Obsahuje tieto témy: , , , , , ,

Zdroj: Filip Orth

Fenomén

6 dôvodov, prečo zmenila televízia svet

• Televízia od svojho vzniku zohrala nepopierateľnú úlohu v zmene spoločnosti a postupom času sa stala jedným z najvýznamnejších médií vôbec. Jej vplyv sa dotkol takmer každej oblasti ľudského života a ovplyvnil spôsob, ako vnímame svet okolo nás.
  • Televízory sa tak stali základným zariadením domácnosti a dnes sú neoddeliteľnou súčasťou každodenného života.