Táto stránka používa bezpečnostný certifikát SSL, zabezpečené pripojenie HTTPS, technológiu cookies, monitoruje návštevnosť a cieli reklamu. Cookies a sledovanie môžete vypnúť.

Za posledné dni vyplávalo na povrch mnoho noviniek, o ktorých by ste mali vedieť

Čítanie na 4 min.

Novinky z filmového sveta komiksov Marvel a DC

Informácie o tomto príspevku

Vydané 26. júla 2020
Zverejnil

Obsahuje tieto témy: , , , , , , , , ,

Lukáš Horák sa na stránkach UnitedLife.sk venuje filmom a hudbe. Zverejňuje správy o filmových novinkách nielen zo sveta marveloviek a DC-oviek, ale dáva čitateľom tipy na kvalitný obsah na streamovacích platformách a píše filmové recenzie.

Ako hodnotíte tento príspevok?

Priemerné hodnotenie 0 / 5. 0

Po krátkej pauze sa vám opäť hlásime s novinkami z filmových svetov Marvel a DC. V oboch prípadoch je toho nového viac ako dosť. V kinách aj tak momentálne nič nové nebeží, tak fanúšika komiksových filmov určite poteší každá malá novinka. Veď už je to rok čo sme naposledy mohli v kine vidieť poslednú Marvelovku (Spiderman: Far From Home) a o DC ani nehovoriac, naposledy sme mohli vidieť v kinách Shazam!, tiež pred viac ako rokom.

Najväčšie očakávania momentálne budí Justice League: Snyders cut. Zack Snyder nedávno prezradil, že jeho zostrih bude mať viac ako 3 a pol hodiny. Vyzerá to teda tak, že sa dočkáme normálnej filmovej verzie. Boli totiž špekulácie, že sa film rozdelí na niekoľko kratších častí. Zack sa taktiež nechal počuť, že vo filme neuvidíme ani jeden záber, ktorý pre verziu, čo sme mohli vidieť v kine, natočil Josh Whedon. Vo filme sa teda neobjaví jeden z najhorších filmových efektov vôbec – digitálne odstránené fúzy Henryho Cavila.

Novinku pre nás má aj jeden z najodkladanejších filmov DC – Flashpoint. Jedná sa o prvý samostatný film Flasha. Nedávno sme vás informovali, že sa vo filme objaví Michael Keaton, ktorý si zopakuje rolu Batmana. Čo je mimochodom úžasná správa! Novou informáciou však je, že Flashpoint bude pravdepodobne prvý komiksový film, kde nebude žiadna hlavná záporná postava. Príbeh Flashpointu sa zakladá na tom, že Flash sa rozhodne vrátiť späť v čase a zachrániť svoju matku, ktorá bola zavraždená. Po návrate späť do prítomnosti zisťuje, že sa zmenilo oveľa viac ako očakával. Film síce nebude obsahovať hlavného záporáka, je však vysoko pravdepodobné, že zápornou postavou bude niekto z klasických superhrdinov ako je Batman, Superman či Wonder Woman. To je už však len moja domnienka.

INZERCIA

A čo je nového vo  svete Marvel? Začneme trochu horšou správou, nech môžeme skončiť tými lepšími. Ďalšie pokračovanie Spidermana, ktoré ešte nemá žiaden oficiálny názov, bolo opäť posunuté. Našťastie nie nejak drasticky. Premiéra bola pôvodne naplánovaná na november 2021. Po novom je to už 17. december 2021. Koronavírus však ešte stále môže zamiešať kartami.

Nejaké novinky o pripravovanom filme Thor: Love and Thunder, prezradil aj jeho režisér Taika Waititi. Prezradil, že sa chce priblížiť vodám žánru, s ktorým nemá ešte veľa skúseností a tým je romantický film. To sa dalo aj čakať, keďže do série sa opäť vráti Natalie Portman aka Jane. Navyše svoju kráľovnú bude hľadať aj nová vládkyňa Asgardu  Valkyra v podaní Tessy Thompson.

Posledná novinka, je zatiaľ skôr špekuláciou, než potvrdenou informáciou. Marvel by totižto mal chystať adaptáciu komiksov Ilumináti. O čom to je? Je to o skupinke superhrdinov, ktorí mali tajne dohliadať na celé univerzum a strážiť kamene nekonečna. Kto do tohto tímu patril v komiksoch? Avengerov reprezentoval Iron man, za X-menov bol Profesor X, Reed Richards za Fantastickú štvorku, Black Bolt za Inhumans, Namor za Atlantídu a taktiež Doctor Strange. Mnoho z týchto postav Marvel vo svojom filmovom svete ešte nepredstavil a naviac Iron man je už mŕtvy. Je teda isté, že ak Marvel tento film skutočne natočí, zloženie tímu bude z veľkej časti iné.

Inzercia
Arg 365 – prémiové víno na každý deň | arg365.eu

Prečítajte si aj:

Ako hodnotíte tento príspevok?

Priemerné hodnotenie 0 / 5. 0

Informácie o tomto príspevku

Vydané 26. júla 2020
Zverejnil

Obsahuje tieto témy: , , , , , , , , ,

Lukáš Horák sa na stránkach UnitedLife.sk venuje filmom a hudbe. Zverejňuje správy o filmových novinkách nielen zo sveta marveloviek a DC-oviek, ale dáva čitateľom tipy na kvalitný obsah na streamovacích platformách a píše filmové recenzie.

Prejsť na stránku inzerenta: AVISMaxirent.sk

Zavrieť reklamu