Aktuálna mapa výskytu koronavírusu, počtu nakazených i vyliečených

Nihiwatu – najlepší hotel na svete za rok 2017

Čítanie na 3 min. Možno budete prekvapení a možno aj nie. Najlepší hotel sveta za rok 2017 podľa hodnotenia čitateľov stránky www.travelandleisure.com sa nachádza na indonézskom ostrove Sumba, neďaleko Bali.    Tento raj na zemi je označovaný ako ekologicky priateľský rezort a je synonymom úteku od bežného života, dobrodružstva a luxusu. Je to tiež raj pre surferov, ktorým je… Čítať viac

Ako hodnotíte tento príspevok?

Priemerné hodnotenie 4 / 5. 1

Možno budete prekvapení a možno aj nie. Najlepší hotel sveta za rok 2017 podľa hodnotenia čitateľov stránky www.travelandleisure.com sa nachádza na indonézskom ostrove Sumba, neďaleko Bali. 

 

Nihiwatu-resort-10

Tento raj na zemi je označovaný ako ekologicky priateľský rezort a je synonymom úteku od bežného života, dobrodružstva a luxusu. Je to tiež raj pre surferov, ktorým je toto miesto známe aj najlepšími vlnami na svete. Svoje si tu však nájdu aj priaznivci rybárčenia, či histórie, ktorí môžu navštíviť tradičné dedinky alebo sa prejsť popri neďalekých vodopádoch.

 

Nihiwatu-resort-4

Priestranné vily sa nachádzajú na rozmedzí džungle a pláže, pričom sú robené z organických materiálov ako prírodný kameň a teakové drevo. Mnohé z nich sú tak veľké, že sa v nich môže ubytovať aj väčšia partia priateľov či multigeneračná rodina. Obyvatelia ostrova, ktorý tvoria aj všetok personál, sú príjemní a prívetiví.

 

Nihiwatu-resort-3

 

Hlavnou filozofiou hotela je poskytnúť svojim hosťom dokonalý personál a vytvoriť model turizmu, ktorý dáva viac ako berie.

Nihiwatu-resort-7

 

Ak hľadáte miesto pre dokonalý oddych, ale radi tiež spoznáte krásy daného miesta a rozhliadnete sa po okolí, Nihiwatu je presne to, čo hľadáte. Ponúka jedinečný zážitok z dovolenky a naplní vašu túžbu nachvíľu sa stratiť v celkom inom svete.

Nihiwatu-resort-6

 

Nihiwatu-resort

 

Nihiwatu-resort-5

Zdroj: www.travelandleisure.com, www.clearwatersurftravel.com

Prečítajte si aj:

Ako hodnotíte tento príspevok?

Priemerné hodnotenie 4 / 5. 1