Najkrajšia nabíjačka mobilov na svete

Nabíjanie mobilných telefónov vnímame ako každodennú rutinu, nad ktorou prípadnou eleganciou sa ani nezamýšľame. Niekto sa však zamyslel a pripravil takú nabíjačku, ktorá veľmi efektne skrášli váš pracovný stôl. Bezdrôtové nabíjačky sú významná inovácia, ktorá pred niekoľkými rokmi zásadne zmenila spôsob, akým mnohí z nás nabíjajú svojich digitálnych pomocníkov. Namiesto hľadania kábla a jeho pripájania… Prečítať celé
Vydané 3. júla 2018 / Autor / Obsahuje tieto témy: , , , ,

Nabíjanie mobilných telefónov vnímame ako každodennú rutinu, nad ktorou prípadnou eleganciou sa ani nezamýšľame. Niekto sa však zamyslel a pripravil takú nabíjačku, ktorá veľmi efektne skrášli váš pracovný stôl.

Bezdrôtové nabíjačky sú významná inovácia, ktorá pred niekoľkými rokmi zásadne zmenila spôsob, akým mnohí z nás nabíjajú svojich digitálnych pomocníkov. Namiesto hľadania kábla a jeho pripájania stačí smartfón iba položiť na určenú podložku a všetko sa vyrieši samo. Zvyčajne sú však takéto nabíjačky jednoduché, bez dôrazu na dizajn. Výnimkou z tohto tvrdenia je nabíjačka Swiss.

 

eStar SWISS (1)

eStar SWISS (3)

Jej jediná nevýhoda je, že podobne ako množstvo iných produktov predstavených na stránkach eStar.sk, aj ona je momentálne vo fáze start-upu na serveri Kickstarter.com. Dobrou správou však je, že za prvý týždeň od zverejnenia projektu jeho tvorcovia získali viac financií na jeho realizáciu, ako pôvodne očakávali.

Nabíjačka Swiss je vyrobená z keramiky a dreva – ak nepočítame technické ústrojenstvo. Tieto materiály dodávajú zariadeniu punc exkluzivity a prémiovosti, ktorý majitelia drahších smartfónov vyžadujú ako štandard. Na drevenej nožičke s keramickou základňou sa nachádza naklonená plocha pokrytá vložkou s protišmykovým „nano-materiálom“, ktorý zabraňuje skĺznutiu telefónu.

 

eStar SWISS (4)

 

Veľmi príjemným prekvapením je, že aj napriek tomu, že nie všetky telefóny sa dajú nabijať bezdrôtovo, v portfóliu značky Swiss sa nachádza aj takýto „nabíjací prijímač“. Jeho cena je zanedbateľná a dopraje schopnosť bezdrôtového nabíjania každému smartfónu – tým s Windows Phone, Android a aj iPhonom.

Pokračujte na ďalší príspevok »