Mechanické a smarthodinky na jednej ruke? Takto má vyzerať pokrok v praxi!

Klasické analógové hodinky nikdy nevýjdu z módy. A tí, ktorí oceňujú poctivú mechaniku, nikdy nedopustia, aby na rukách namiesto umeleckých diel nosili lacné čínske či japonské mikropočítače s reálnou hodnotou niekoľkých eur. Svet sa však vyvíja mimoriadne dynamicky a výhody smarthodiniek sú nepopierateľné. Či už športujeme, šoférujeme alebo sedíme v kaviarni s priateľmi, notifikácia o… Prečítať celé
Vydané 31. mája 2018 / Autor / Obsahuje tieto témy: , , , , , , ,

Klasické analógové hodinky nikdy nevýjdu z módy. A tí, ktorí oceňujú poctivú mechaniku, nikdy nedopustia, aby na rukách namiesto umeleckých diel nosili lacné čínske či japonské mikropočítače s reálnou hodnotou niekoľkých eur. Svet sa však vyvíja mimoriadne dynamicky a výhody smarthodiniek sú nepopierateľné. Či už športujeme, šoférujeme alebo sedíme v kaviarni s priateľmi, notifikácia o novej správe zobrazená na displeji nenápadných hodiniek je vždy vhodnejšia, ako vyťahovanie telefónu z vrecka a vzbudzovanie pozornosti okolia.

S riešením pre tých, ktorí oceňujú klasické hodinky, ale chcú využívať aj moderné technológie, nemecká hodinárska spoločnosť Montblanc pripravila naozaj mimoriadny produkt. Takzvaný E-Strap je natoľko výnimočný svojím vyhotovením, že môže odštartovať malú revolúciu vo svete nositeľnej elektroniky. Zrazu je priestor aj pre klasiku, aj pre modernu.

 

estrap-810x518

 

Podstatou E-Strap je mimoriadne kompaktné prevedenie tela a neveľký čierny displej. Toto zariadenie sa pripevňuje na samotný remeň hodiniek, ale zo spodnej strany. Používateľ má na jednej ruke a na jednom remeni luxusné mechanické hodinky a zo spodnej strany predĺženú ruku svojho mobilného telefónu. Jednoduché a geniálne riešenie! Na malom displeji sa zobrazujú notifikácie o nových správach či pripomienach z kalendára, navyše vstavanými senzormi E-Strap sleduje dennú aktivitu používateľa tak, aby mu na konci dňa vedel v prehľadnom vizuálnom spracovaní ozrejmiť, či sa dostatočne venoval fyzickým aktivitám.

 

INZERCIA

 

Oficiálne video spoločnosti Montblanc:

Pokračujte na ďalší príspevok »