PR

Mobilné a webové aplikácie sú pre niektoré firmy nutnosť, ale ako nájsť dodávateľa? dakoda.online mení pravidlá trhu

Prečo by ste mali zvažovať vlastnú webovú alebo mobilnú aplikáciu? A kde nájsť spoľahlivých špecialistov, ktorí ich vyhotovia? Odpovedá dakoda.online.
Vydané 10. októbra 2019 / Autor / Obsahuje tieto témy: , , , , , , , ,

Propagovať sa v online priestore je základ, ktorý dnes nemôžu ignorovať žiadne firmy pôsobiace v komerčnej, ale aj b2b sfére. Ďalším krokom je v online prostredí je poskytovanie služby alebo objednávka produktu priamo cez počítač a mobil. Aby takýto systém fungoval bezproblémovo, nemožno zvažovať testovanie na vlastných zákazníkoch, je nevyhnutné vybrať si overené a spoľahlivé riešenia. Také sa dnes nachádzajú práve na dakoda.online.

 

Webstránka verzus webová a mobilná aplikácia

Mať webstránku je dnes úplná samozrejmosť a predstavitelia mnohých firiem sa mylne domnievajú, že pri nej online ponuka ich spoločnosti končí. V skutočnosti je webstránka základom, na ktorom prirodzene vyvstáva potreba rozširovania a budovania lepších kvalitnejších služieb. 

Takýmto prirodzeným krokom vpred je napríklad webová a/alebo mobilná aplikácia. 

INZERCIA

Rozdiel medzi webstránkou a mobilnou aplikáciou je dnes azda každému jasný: webstránka ponúka určitý online obsah pre všetkých používateľov viacmenej rovnaký, zatiaľ čo mobilná aplikácia funguje aj offline, je prispôsobená pre konkrétny operačný systém (iOS, Android, prípadne iné) a má potenciál udržiavať aktívny kontakt s používateľom-potencionálnym zákazníkom. Podľa prezentácie od Luka Wroblewskeho na konferencii Conversions@Google dokonca používatelia trávia v mobilnej aplikácii až dvadsaťnásobne viac času ako na mobilnej verzii webstránky (188,6 vs. 9,3 minúty mesačne)! Samozrejme, v uvedenom kontexte musíme zohľadniť dôvod, pre ktorý používatelia daný web navštevujú. Pri takom YouTube to napríklad dáva zmysel.

 

Aký je však rozdiel medzi webstránkou a webovou aplikáciou? V posledných rokoch sa vďaka moderným technológiám rozdiely strácajú, prípadne sa stávajú irelevantnými, lenže stále platí, že webové aplikácie sú na rozdiel od bežných webstránok založené na odlišnej filozofii a funkčnosti. V zásade sa jedná o mobilnú aplikáciu, ktorá však beží na serveri a internetový prehliadač sa používa iba ako okno, umožňuje aj čiastočné fungovanie v offline režime a v porovnaní s bežnou webstránkou ponúka komplikovanejšie funkcie. Dá sa využiť napríklad aj ako mobilný intranet.

Kde nájsť odborníkov? Na jednom mieste

Je teda zrejmé, že v mobilné a webové aplikácie sú v porovnaní s konvenčnými webstránkami náročnejšie na vyhotovenie, čo núti vyberať si spomedzi overených a skúsených dodávateľov.

Najlepšie je ponechať výber špičkových programátorov na profesionálov a namiesto posudzovania jednotlivcov sa sústrediť na službu, ktorú očakávate. Práve takúto prácu – teda výber profesionálov podľa vysokých štandardov – za vás spraví dakoda.online. Automaticky, rýchlo a zadarmo. 

dakoda.online vám krok za krokom pomôže s výberom správnych profesionálov tak, akoby ste si vyberali tovar z ponuky internetového obchodu. Veď prečo by malo byť obstarávanie služieb komplikované, keď nákup tovaru dokáže byť transparentný, jednoduchý a prístupný kedykoľvek a odkiaľkoľvek? Tieto rozdiely stiera práve inovatívna služba od dakoda.online.

Jedinečný systém od Dakoda.online spája dve zdanlivo neskĺbiteľné veci: vysokú odbornosť s praktickou dostupnosťou. Aby ste sa vedeli rozhodnúť pre správneho partnera, v tomto prípade zhotoviteľa mobilných a webových aplikácií, nemusíte si privolávať pomoc konzultantov alebo dokonca sami vymýšľať metodiku výberu a prehľadávať trh.

 

Ako to funguje?

Princíp funkčnosti služby od dakoda.online vyniká svojou jednoduchosťou a dostupnosťou. Na webovej stránke www.dakoda.online máte 24 hodín denne 7 dní v týždni k dispozícii špeciálne navrhnutú aplikáciu, v ktorej si doslova vyklikáte všetky veci, ktorých realizáciu očakávate od dodávateľa služieb. 

Začnete výberom programátorských prác a ďalej si jednotlivo zvolíte položky, o ktoré máte záujem, napríklad webstránku, webovú či mobilnú aplikáciu. Môžete si vybrať jednu položku, tri alebo hoci aj všetky.

Následne vás systém prevedie ďalšími krokmi, ktoré povedú až k cenovej ponuke špecialistov registrovaných v dakoda.online. Nemusíte sa pritom obávať, že by ste si ďalej museli poradiť s ďalšou komunikáciou vy, celý ďalší proces prebieha automaticky, transparentne a zabezpečene.

 

Bezpečnosť na prvom mieste

Vďaka inovatívnej službe od dakoda.online získate okrem profesionálnych služieb aj garanciu bezpečnosti. Služba úplne vylučuje akékoľvek problémy spojené s nevhodne napísanou a uzatvorenou zmluvou, nakoľko všetky zmluvné strany sa riadia našimi komplexnými a jednotnými pravidlami spolupráce.

V súčasnosti má dakoda.online portfólio pozostávajúce z viac ako 300 úspešne dokončených projektov, desiatky ďalších v realizácii a vyše 200 spokojných klientov. To sú čísla, ktoré dokonale reprezentujú užitočnosť a perspektívnosť nášho inovatívneho obstarávania kreatívnych služieb.

Navštívte naše stránky www.Dakoda.online ešte dnes a prenechajte na nás výber špecialistov – vy sa zamerajte iba na to, čo je dôležité pre váš biznis.

Pokračujte na ďalší príspevok »