Nový singel od Coldplay už o pár dní!

Coldplay: Značí množstvo tajupných odkazov vo svete príchod nového albumu?

Pred niekoľkými dňami sa na internete objavil tajuplný web alienradio.fm s ešte tajuplnejším obsahom. V rovnakom čase sa začali po celom svete objavovať reklamné pútače s neznámymi znakmi. Netrvalo dlho a ľudia rozlúštili tieto tajomné odkazy. Všetko nasvedčuje tomu, že sa jedná o propagáciu zo strany kapely Coldplay. Čo odhaľuje tajuplný odkaz? Jeho znenie je:… Prečítať celé
Vydané 3. mája 2021 / Autor / Obsahuje tieto témy: , , , ,

Lukáš Horák sa na stránkach UnitedLife.sk venuje filmom a hudbe. Zverejňuje správy o filmových novinkách nielen zo sveta marveloviek a DC-oviek, ale dáva čitateľom tipy na kvalitný obsah na streamovacích platformách a píše filmové recenzie.

Pred niekoľkými dňami sa na internete objavil tajuplný web alienradio.fm s ešte tajuplnejším obsahom. V rovnakom čase sa začali po celom svete objavovať reklamné pútače s neznámymi znakmi. Netrvalo dlho a ľudia rozlúštili tieto tajomné odkazy. Všetko nasvedčuje tomu, že sa jedná o propagáciu zo strany kapely Coldplay. Čo odhaľuje tajuplný odkaz? Jeho znenie je: Higher Power, Coldplay, 7. máj.

 

Zdá sa, že formácia okolo speváka Chrisa Martina sa pomaly pripravuje na vydanie nového albumu. 7. mája budeme mať možnosť počuť prvú ochutnávku z neho. Niekoľko nezávislých periodík a recenzentov už malo možnosť vypočuť si singel s názvom Higher Power. Označili ho ako popovú hymnu leta 2021. Že pôjde o vyslovene popovú vec naznačuje aj jej producent Max Martin. Ten sa podpísal už pod také popové hity ako Baby One More Time od Britney Spears, či I Want It That Way od Backstreet Boys.

Podľa vydavateľstva Parlophone, pod ktoré spadá aj kapela Coldplay, môžeme vydanie nového albumu očakávať niekedy ku koncu roka v predvianočnom období.

Čo sa týka turné, tam je už predikcia náročnejšia. Plán je, že svetové turné prebehne v priebehu  budúceho roka. Všetko však záleží od situácie vo svete.

Coldplay sa tak len rok a pol od vydania posledného albumu Everyday Life opäť hlásia o slovo s novým materiálom.

Inzercia

Už v čase propagácie posledného albumu Coldplay hlásali, že na ďalší album nebudeme čakať dlho. Taktiež padali tvrdenia, že kým Everyday Life má byť komornejší album, kde chceli viac ukázať svoju umeleckú stránku, nasledujúci album bude skôr pre masové publikum, teda niečo ako ich album A Head Full Of Dreams.

Všetko zatiaľ nasvedčuje tomu, že bude tak ako hovorili.

Pokračujte na ďalší príspevok »Cestovanie autom

Kam na dovolenku autom

  • Plánujete letnú dovolenku, ale radi by ste sa vyhli preplneným a stresujúcim letiskám?
  • Cestovanie autom vám dáva slobodu ísť kamkoľvek chcete, kedykoľvek chcete. Nemusíte sa riadiť cestovnými poriadkami autobusov ani lietadiel a môžete sa zastaviť na miestach, ktoré vás po ceste zaujmú.