Táto stránka používa bezpečnostný certifikát SSL, zabezpečené pripojenie HTTPS, technológiu cookies, monitoruje návštevnosť a cieli reklamu. Cookies a sledovanie môžete vypnúť.

Čítanie na 2 min.

Zvučný bambus

Dokonalosť tkvie v jednoduchosti a prirodzenosti. Presne preto je reproduktor Loudbasstard stopercentne prírodný a zároveň funkčný. Ak máte mobilný telefón s reproduktorom zabudovaným v jeho dolnej alebo hornej časti, máte možnosť využívať takzvané natívne zosilňovače. To sú také jednoúčelové zariadenia, ktoré využívajú zvukovú dynamiku na to, aby prostredníctvom určitých tvarov ozvučníc zosilnili hlasitosť alebo určitú časť… Čítať viac

Editorov výber


Dátum zverejnenia 17. februára 2018

Obsahuje nasledovné témy

Ako hodnotíte tento príspevok?

Priemerné hodnotenie 0 / 5. 0

Dokonalosť tkvie v jednoduchosti a prirodzenosti. Presne preto je reproduktor Loudbasstard stopercentne prírodný a zároveň funkčný.

Ak máte mobilný telefón s reproduktorom zabudovaným v jeho dolnej alebo hornej časti, máte možnosť využívať takzvané natívne zosilňovače. To sú také jednoúčelové zariadenia, ktoré využívajú zvukovú dynamiku na to, aby prostredníctvom určitých tvarov ozvučníc zosilnili hlasitosť alebo určitú časť frekvenčného spektra zvuku.
eStar Loudbasstard Bamboo (2)
Práve na tomto princípe funguje Loudbasstard Bamboo, prirodzený zosilňovač z kúska bambusu. Bambusová drevina je opracovaná do žiadanej podoby výhradne ručne a za použitia jednoduchých techník opracovania dreva. Do bambusového valca sú spravené otvory pre výstup a vstup zvuku, pričom tento vstup je zároveň stojanom pre mobilný telefón, napríklad iPhone, Galaxy triedy S, Xperia alebo LG triedy G.
eStar Loudbasstard Bamboo (3)
Zosilňovač Loudbasstard Bamboo je vyrábaný v rôznych farebných variáciách a kompletne ručne na Filipínach v meste Cebu. Vzhľadom k tomu, že toto malé zvukové zariadenie nepotrebuje napájanie batériou a ani žiadne iné, je ideálne pre ľudí so záľubou v cestovaní alebo v modernom eko-trende.

 

Prečítajte si aj:

Ako hodnotíte tento príspevok?

Priemerné hodnotenie 0 / 5. 0