Zvučný bambus

Dokonalosť tkvie v jednoduchosti a prirodzenosti. Presne preto je reproduktor Loudbasstard stopercentne prírodný a zároveň funkčný. Ak máte mobilný telefón s reproduktorom zabudovaným v jeho dolnej alebo hornej časti, máte možnosť využívať takzvané natívne zosilňovače. To sú také jednoúčelové zariadenia, ktoré využívajú zvukovú dynamiku na to, aby prostredníctvom určitých tvarov ozvučníc zosilnili hlasitosť alebo určitú časť… Prečítať celé
Vydané 17. februára 2018 / Autor / Obsahuje tieto témy:

Dokonalosť tkvie v jednoduchosti a prirodzenosti. Presne preto je reproduktor Loudbasstard stopercentne prírodný a zároveň funkčný.

Ak máte mobilný telefón s reproduktorom zabudovaným v jeho dolnej alebo hornej časti, máte možnosť využívať takzvané natívne zosilňovače. To sú také jednoúčelové zariadenia, ktoré využívajú zvukovú dynamiku na to, aby prostredníctvom určitých tvarov ozvučníc zosilnili hlasitosť alebo určitú časť frekvenčného spektra zvuku.
eStar Loudbasstard Bamboo (2)
Práve na tomto princípe funguje Loudbasstard Bamboo, prirodzený zosilňovač z kúska bambusu. Bambusová drevina je opracovaná do žiadanej podoby výhradne ručne a za použitia jednoduchých techník opracovania dreva. Do bambusového valca sú spravené otvory pre výstup a vstup zvuku, pričom tento vstup je zároveň stojanom pre mobilný telefón, napríklad iPhone, Galaxy triedy S, Xperia alebo LG triedy G.
eStar Loudbasstard Bamboo (3)
Zosilňovač Loudbasstard Bamboo je vyrábaný v rôznych farebných variáciách a kompletne ručne na Filipínach v meste Cebu. Vzhľadom k tomu, že toto malé zvukové zariadenie nepotrebuje napájanie batériou a ani žiadne iné, je ideálne pre ľudí so záľubou v cestovaní alebo v modernom eko-trende.

 

Pokračujte na ďalší príspevok »Príbehy slávnych

From Zero to Hero – ako sa z ľudí na dne stali superboháči

  • Cesta k úspechu býva neraz tŕnistá. Presvedčili sa o tom aj mnohé slávne osobnosti, ktorých meno dnes pozná značná časť svetovej populácie.
  • Ako sa Ralph Lauren stal svetovou módnou ikonou? Je kľúčom k úspechu tvrdá práca, dobrý nápad a jasný cieľ, alebo ide len o dielo náhody? V skutočnosti je to kombinácia všetkých týchto faktorov.