Táto stránka používa bezpečnostný certifikát SSL, zabezpečené pripojenie HTTPS, technológiu cookies, monitoruje návštevnosť a cieli reklamu. Cookies a sledovanie môžete vypnúť.

Čítanie na 2 min.

Volkswagen zakladá novú superlacnú automobilku

Informácie o tomto príspevku

Vydané 4. februára 2019
Zverejnil

Obsahuje tieto témy: , ,

Ako hodnotíte tento príspevok?

Priemerné hodnotenie 3 / 5. 1

Nemecký automobilový koncern Volkswagen zakladá úplne novú automobilku, ktorá bude v silnom konkurenčnom boji víťaziť nízkymi cenami modelov.

 

Koncern Volkswagen, pod ktorý patria automobilky ako SEAT, Škoda, Audi, Volkswagen a mnohé ďalšie, má zámer plne sa etablovať na čínskom trhu, ktorý je mimoriadne bohatý na rôznorodé automobilky s cenovo veľmi dostupnými modelmi. Ale keďže čínske autority robia Nemcom problémy, tí sa musia vynájsť a vymýšľať nové a nové spôsoby, ako si svoju časť z trhového koláča predsa len vziať.

 

Volkswagen v Číne spúšťa novú značku s názvom JETTA.

INZERCIA

 

Po tom, čo automobilka premenovala značku SEAT na SOL, prichádza s úplne novou značkou s názvom JETTA. Tá má byť veľmi lacná a bude ponúkať koncernové modely v drasticky optimalizovanej podobe. Optimalizáciou v tomto prípade rozumieme znižovanie výrobných nákladov. Výber názvu JETTA nebol náhodný, automobil Volkswagen Jetta sa totiž pred rokmi stretol v Číne s veľkým obchodným úspechom, predával sa za sumu v prepočte iba 5-tisíc eur. Nová značka JETTA bude spočiatku ponúkať výhradne dva modely: kompaktný sedan (neprekvapivo Jettu) a kompaktné SUV postavené na základoch SEAT Ateca.

 

Jedno z vozidiel novej značky JETTA bude aj prerobená verzia európskeho SUV SEAT Ateca.

Inzercia

 

Zdroj: Volkswagen zakladá lacnú automobilku! Poznáme jej názov a detaily týkajúce sa prvých modelov.

 

Prečítajte si aj:

Informácie o tomto príspevku

Vydané 4. februára 2019
Zverejnil

Obsahuje tieto témy: , ,

Ako hodnotíte tento príspevok?

Priemerné hodnotenie 3 / 5. 1