Flashov film sa opäť hýbe vpred!

V pripravovanej sólovke Flasha uvidíme úplne nového Batmana. Bude mať starú známu tvár!

Na rok 2022 sa na nás chystá sólovka Flasha s Ezrom Millerom v hlavnej úlohe a vyzerá to tak, že dostane nečakanú hereckú posilu.
Vydané 28. júna 2020 / Autor / Obsahuje tieto témy: , , , , , , , ,

Lukáš Horák sa na stránkach UnitedLife.sk venuje filmom a hudbe. Zverejňuje správy o filmových novinkách nielen zo sveta marveloviek a DC-oviek, ale dáva čitateľom tipy na kvalitný obsah na streamovacích platformách a píše filmové recenzie.

Súčasný filmový svet DC comics je v tak domotanej situácii, že sa v nej už nevyzná naozaj nikto. Henry Cavill je aj nie je Supermanom. Suicide Squad čaká ďalší diel pod režisérskou taktovkou Jamesa Gunna a nikto nevie, či ide o pokračovanie alebo reboot. Rober Pattinson teraz točí nového Batmana, ktorý pravdepodobne bude úplne mimo toho, čo budoval Zack Snyder v jeho Batman vs Superman alebo Justice League. Pekný guláš nie? A bude ešte zaujímavejšie.

Nasledujúca novinka však nie je vôbec zlá, aj keď opäť poriadne zamieša kartami. Je totiž vysoko pravdepodobné, že v pripravovanom filme superhrdinu Flasha s jednoduchým názvom Flashpoint sa objaví Michael Keaton ako Batman. Dokonca má dostať zmluvu na viac filmov, čiže sa s ním stretneme viac ako len v jednom filme.

Všetci fanúšikovia Batmana (1989) a Batman sa vracia (1991) od vizionára Tima Burtona môžu skákať od radosti. Michael Keaton ako Batman je ten jediný pravý Batman v srdciach mnohých fanúšikov. Môžeme teda povedať, že tento ťah od producentov by bol viac ako skvelý.

Načo nový Batman, keď filmový DC svet už má momentálne dvoch Batmanov? Bena Afflecka a Roberta Pattinsona. Nuž, Affleck už s rolou Batmana nadobro skončil a Pattinsonov Batman bude mať svoju vlastnú trilógiu, ktorá nebude mať nič spoločné s doteraz natočenými DC filmami. V DC Universe (momentálne už premenované na Worlds of DC) teda momentálne nie je žiaden Batman. Tak ako zakomponujú do deja nového Batmana s Michaelom Keatonom, aby to dávalo aspoň nejaký zmysel?

Tí, čo sa aspoň trochu vyznajú v komiksoch, vedia, že už spomínaný pripravovaný film Flashpoint bude s veľkou pravdepodobnosťou čerpať z jedného z najznámejších komiksových príbehov hrdinu Flasha s názvom Flashpoint Paradox. V tomto príbehu sa Flash rozhodne vrátiť späť v čase a zachrániť svoju matku pred smrťou. Týmto krokom však zmení sled udalostí, a tak keď sa vráti späť do prítomnosti, zistí, že svet je úplne iný. Napríklad Batmanom nie je Bruce Wayne, ale jeho otec Thomas Wayne. Pripravovaný film Flashpoint však nemá byť úplnou adaptáciou Flashpoint Paradox. Má skôr z neho len čerpať inšpiráciu.

Michael Keaton a jeho Batman bude plniť úlohu mentora a je možné, že táto postava dostane aj vlastný film. Malo by ísť o adaptáciu série komiksov Batman Beyond, kde už je Bruce Wayne starší, nemá dostatok síl, aby vykonával úlohu temného rytiera a tak za seba nájde mladšiu náhradu, ktorú bude učiť všetko, čo sa za tie roky ako Batman naučil.

Inzercia

Nič však ešte nie je isté, ale Michael Keaton je už blízko k podpísaniu zmluvy. Ak sa teda nič nepokazí najbližšie ako uvidíme v sólovke Flasha s názvom Flashpoint, v hlavnej úlohe s Ezra Millerom. Tento film sprevádza rana za ranou. Mali sme sa ho dočkať už  roku 2018. Všetko však skomplikoval neúspech Justice League, taktiež sa niekoľkokrát prepisoval scenár a na stoličke režiséra sa tiež vymenilo niekoľko osôb. Momentálne to vyzerá tak, že film natočí Andy Muschietti, ktorý sa preslávil hlavne horormi ako Mama či To.

Pokračujte na ďalší príspevok »Cestovanie autom

Kam na dovolenku autom

  • Plánujete letnú dovolenku, ale radi by ste sa vyhli preplneným a stresujúcim letiskám?
  • Cestovanie autom vám dáva slobodu ísť kamkoľvek chcete, kedykoľvek chcete. Nemusíte sa riadiť cestovnými poriadkami autobusov ani lietadiel a môžete sa zastaviť na miestach, ktoré vás po ceste zaujmú.