Slovan mal na debute na novom Národnom futbalovom štadióne nového silného partnera

Nedeľňajší futbalový zápas (3.3.2019) ŠK Slovan Bratislava a FC Spartak Trnava bol historický. Jednalo sa o otvárací zápas sa na novom Národnom futbalovom štadióne v Bratislave a domáci sa mohli tešiť z výhry 2:0. Iba dva dni pred konaním zápasu získal ŠK Slovan Bratislava nového silného partnera, autopožičovňu AVIS Slovensko.   Spoločnosť AVIS uzavrela k… Prečítať celé
Vydané 3. marca 2019 / Autor / Obsahuje tieto témy: , , , , , ,

Spoločnosť AVIS uzavrela k 1.marcu 2019 partnerskú zmluvu s futbalovým klubom ŠK Slovan Bratislava na sezónu 2019/2020.

ŠK Slovan Bratislava je najslávnejší a najúspešnejší futbalový klub pôsobiaci na Slovensku, ktorý práve tento rok oslavuje jubilejných 100 rokov svojej existencie.

Úplne nový Národný futbalový štadión v Bratislave – Tehelné pole vstúpilo do novej etapy svojho života

INZERCIA

AVIS je najväčšia autopožičovňa ponúkajúca služby prenájmu a operatívneho leasingu osobných a úžitkových automobilov s flotilou viac ako 1500 áut. AVIS pôsobí v 22 zastúpeniach po celom území Slovenska a AVIS Slovensko patrí pod celosvetovo pôsobiacu skupinu AVIS, ktorá pôsobí vo viac ako v 180 krajinách sveta.

Cieľom partnerstva je spojiť 2 silné a známe značky a podporiť tak najlepší futbalový klub najväčšou autopožičovňou v krajine, aby úspešne reprezentoval krajinu nielen na lokálnej, ale i medzinárodnej úrovni.

Fenomén

6 dôvodov, prečo zmenila televízia svet

• Televízia od svojho vzniku zohrala nepopierateľnú úlohu v zmene spoločnosti a postupom času sa stala jedným z najvýznamnejších médií vôbec. Jej vplyv sa dotkol takmer každej oblasti ľudského života a ovplyvnil spôsob, ako vnímame svet okolo nás.
  • Televízory sa tak stali základným zariadením domácnosti a dnes sú neoddeliteľnou súčasťou každodenného života.