Skenovať môžete aj počas jazdy v aute

Doxie Go je mobilný skener, ktorý vo vysokej kvalite prevedie papierové dokumenty do elektronickej podoby. Zakladá si na jednoduchosti používania a vysokej miere mobility.   Skener Doxie Go je kancelársky doplnok, ktorý nachádza uplatnenie aj všade mimo nej. Ak pracujete v teréne, často organizujete pracovné stretnutia mimo svojej firmy alebo máte akýkoľvek iný dôvod na… Prečítať celé
Vydané 30. júna 2018 / Autor / Obsahuje tieto témy: , ,

Doxie Go je mobilný skener, ktorý vo vysokej kvalite prevedie papierové dokumenty do elektronickej podoby. Zakladá si na jednoduchosti používania a vysokej miere mobility.

 

Skener Doxie Go je kancelársky doplnok, ktorý nachádza uplatnenie aj všade mimo nej. Ak pracujete v teréne, často organizujete pracovné stretnutia mimo svojej firmy alebo máte akýkoľvek iný dôvod na jej opustenie, pravdepodobne oceníte možnosť digitalizácie papierových dokumentov. Je oveľa istejšie, keď si priamo na mieste podpisu zmluvy môžete tento cenný dokument previesť do elektronickej formy a uložiť si ho na firemnom cloude. Takto zabránite komplikáciám v prípade, že sa originálny papier stratí, poškodí alebo inak znehodnotí.

 

Doxie Go (1)

 

Doxie Go je takmer revolučné zariadenie. Nepotrebuje byť pripojené do elektrickej siete, vystačí si so vstavanou dobíjateľnou batériou a kvalita skenovania je na veľmi vysokej úrovni. Používanie skenera je pritom mimoriadne jednoduché, od používateľa sa vyžaduje iba spustenie skenovania a o všetko ostatné sa skener postará sám.

Skvelou funkciou skenera je, že nepotrebuje k svojej činnosti počítač. Všetky naskenované dokumenty ukladá do vstavanej pamäte a v prípade potreby je ich previesť do ľubovoľného zariadenia až neskôr. A ak chcete, rovno aj do pamäte smartfónu prostredníctvom na to určenej bezplatnej aplikácie. Prípadne je možné dokumenty ukladať rovno na cloudové úložiská typu Dropbox, Evernote a OneNote.

 

Doxie Go (3)

So smartfónom a počítačom sa skener Doxie Go Plus spája cez spojenie Wi-Fi a cez kábel USB. Maximálny skenovateľný formát je A4, ale zariadenie si poradí aj s obálkami, vizitkami a inými menšími rozmermi.

Pokračujte na ďalší príspevok »