Veľké víťazstvo

Otec Britney Spears ustúpi. Vyše 13 rokov bola nesvojprávna.

Začiatkom augusta (vo štvrtok 12.08.2021) médiá informovali o tom, že speváčkin otec Jamie Spears sa chystá odstúpiť z postu poručníka. Malo sa tak stať po tom, čo v júli Britney podala na súd Návrh na pozastavenie funkcie poručníctva. Dôvodom malo byť utláčanie a zneužívanie jej osoby. Jamie sa tak rýchlo nevzdá Žiada súd o zamietnutie… Prečítať celé
Vydané 16. augusta 2021 / Autor / Obsahuje tieto témy: , , , , ,

Britney svitá na lepšie časy, jej nový právnik hovorí o víťazstve | sumetech.com

Jamie sa tak rýchlo nevzdá

Žiada súd o zamietnutie návrhu, ktorý by ho mal okamžite zbaviť  stanoveného postavenia, aj napriek tomu, že sa to chystá spraviť sám. Uvádza, že už nezvláda neustály nátlak či už zo strany jeho dcéry alebo samotnej verejnosti. V blízkej budúcnosti, však,  plánuje spolupracovať s novým dcériným poručníkom.

Už v roku 2009 sa chcela Britney vymaniť z poručníctva

Na internet sa dostal telefónny záznam ( z odkazovej schránky) Britney Spears adresovaný sudkyni, v ktorom speváčka vyslovila nedôveru voči svojmu otcovi. Mala sa sťažovať na to, že je väznená, obmedzovaná a zbavená svojich občianskych práv. Dokonca mala čeliť vydieraniu, že ak bude chcieť zmeniť poručníka, tak sa postará o to, aby jej súd vzal obe deti.

Ľudia spozorneli, keď videli jej instagram

Ak si otvoríte instagram Britney Spears narazíte na obsah, ktorý vám zrejme nebude dávať zmysel. V jeden deň nafotí sériu fotografií, ktoré následne mesiac ,,recykluje“.

Aj popisy príspevkov sú mldé a strojené | instagramový profil Britney

Za hlasný poplach bijúci o pomoc vnímajú fanúšikovia jedno z jej instagramových videí, v ktorom odpovedá na otázky. V skutočnosti sa, však, nikto na nič zo zodpovedaných otázok nepýtal. Avšak, dozvedeli sme sa z jedného konkrétneho videa, že Britney najobľúbenejšia Disney rozprávka je Frozen. Hneď na to speváčka povedala, kedy chodí spať.

Jeden z jej fanúšikov si spojil tieto dve  ,,indície“ (rozprávku a minutáž). Výsledok bol šokujúci, údajne v spomínanom čase v rozprávke Frozen hlavná postava hovorí toto: ,,Nevidíš? Ja nemôžem! Musíš im povedať, nech ma nechajú ísť.“

Začalo sa to celkom nevinne

Po troch rokoch vzťahu s Justinom Timberlake-om sa pár rozišiel. Následne bol okolo Britney veľký ošiaľ, pretože vytvárala jeden škandál za druhým. Spontánne sa v Las Vegas vydala a neskôr sa zasa rozviedla. Potom si našla manžela Kevina Earla Federline-a, ktorý sa vďaka dvojročnému manželstvu s Britney Spears dostal do povedomia širokej verejnosti.

S Kevinom E. Federline-om mala speváčka dve deti. V tomto období bola pod drobnohľadom paparazzi, ktorí častokrát zachytili situácie, vďaka ktorým nebola považovaná za zodpovednú matku. Na internete sú aj v súčasnosti dohľadateľné fotografie, na ktorých nešikovne manipuluje so svojím dieťaťom.

Dokonca šoférovala auto, pričom jej na kolenách sedel malý syn. Keď sa jej na tento incident spýtali v rozhovore, odvetila na to, že je to úplne normálne a s ňou rovnako šoféroval jej otec. V roku 2006 podala Spears žiadosť o rozvod dôvodom mali byť nezlúčiteľné rozdiely medzi manželmi.

Po rozvode prišiel pád

Speváčka si po rozvode uletela. Britney začala chodiť na párty s Lindsay Lohan a Paris Hilton, vtedy spozornel aj jej asistent, ktorý sa o ňu začal báť. Videl, ako sa ,,topí“ v alkohole a drogách, preto kontaktoval jej rodinu, ktorá naliehala na to, aby sa išla dať liečiť.  Následne bola umiestnená do zariadenia, ktoré jej malo so závislosťou  pomôcť. Vydržala tam niekoľko hodín a potom si to namierila rovno do kaderníctva, v ktorom si vyholila hlavu.

Hovorí sa, že tento čin má priamu súvislosť s jej psychickým zrútením. Zrejme na ňu doľahol nátlak z okolia (neustále mala za chrbtom paparazzi a trápil ju aj rozvod).  Všetky tieto skutky viedli k tomu, že bola Britney zbavená svojprávnosti. Rodina sa obávala o jej duševné zdravie, preto otec Jamie Spears zariadil súdom nariadenú dohodu o poručníctve (teda, aby mal právo spravovania jej majetku a tiež, aby mohol rozhodovať nad ďalšími aspektmi jej života).