Táto stránka používa bezpečnostný certifikát SSL, zabezpečené pripojenie HTTPS, technológiu cookies, monitoruje návštevnosť a cieli reklamu. Cookies a sledovanie môžete vypnúť.

Horúca správa!

Čítanie na 2 min.

Oficiálne zastúpenie značky Tesla na Slovensku? Elon Musk dúfa, že už budúci rok!

Ako hodnotíte tento príspevok?

Priemerné hodnotenie 0 / 5. 0

Niet pochýb o tom, že značka Tesla je jednotkou medzi elektrickými automobilmi, minimálne čo sa povedomia a obľuby týka. Dokonca aj v našich končinách pribúda elektromobilov tejto značky ako húb po daždi, preto najnovšie správy určite potešia nejedného z fanúšikov mladučkej americkej automobilky. Na sociálnej sieti Twitter sa totiž sám zakladateľ firmy Elon Musk vyjadril, že budúci rok by automobilka Tesla mala otvoriť svoje prvé oficiálne zastúpenie aj na Slovensku. 

 

Podľa jeho slov na sociálnej sieti dúfa, že už začiatkom budúceho roka otvorí automobilka svoju pobočku na Slovensku, v Chorvátsku, Srbsku a vo väčšine východnej Európy. Zároveň dodáva, že konečne tak prinesie elektrické autá do oblasti pôvodu, keďže vynálezca Nikola Tesla pochádzal zo Srbska. Vskutku zaujímave je, že tento status nevznikol z jeho vlastnej iniciatívy, ale ako odpoveď jednému zo Slovákov, ktorý sa ho v inom príspevku pýtal, kedy môžeme očakávať zastúpenie značky Tesla na Slovensku.

INZERCIA

Vzhľadom k minulým termínov tejto automobilky treba vyjadrenie brať s istou rezervou, keďže v prípade značky Tesla sa stalo akousi železnou pravdepodobnosťou, že realita je takmer vždy odlišná od oficiálnych plánov. Nechajme sa ale prekvapiť, nejeden domáci fanúšik značky Tesla by si prišiel na svoje, nakoľko v súčasnosti je dostupnosť jej modelov na našom trhu obmedzená a ich doručovanie pomerne krkolomné.

Prečítajte si aj:

Ako hodnotíte tento príspevok?

Priemerné hodnotenie 0 / 5. 0