V lete nás čaká už deviata rýchla a zbesilá jazda

Nový trailer Fast and Furious 9 opäť posúva hranice nemožného

Štúdio Universal nám novým trialerom pripomína očakávaný prírastok k nekonečnej sérii Fast and Furious. Tento krát už s číslovkou 9. Opäť sa jedná o film, ktorý sme mali vidieť už minulý rok. Situácia vo svete prinútila štúdio Universal túto snímku odložiť. Viac ako len jeden krát. Filmu sa však konečne dočkáme 17.6.2021. Teda dúfajme. Po… Prečítať celé
Vydané 18. apríla 2021 / Autor / Obsahuje tieto témy: , , , , ,

Lukáš Horák sa na stránkach UnitedLife.sk venuje filmom a hudbe. Zverejňuje správy o filmových novinkách nielen zo sveta marveloviek a DC-oviek, ale dáva čitateľom tipy na kvalitný obsah na streamovacích platformách a píše filmové recenzie.

Štúdio Universal nám novým trialerom pripomína očakávaný prírastok k nekonečnej sérii Fast and Furious. Tento krát už s číslovkou 9. Opäť sa jedná o film, ktorý sme mali vidieť už minulý rok. Situácia vo svete prinútila štúdio Universal túto snímku odložiť. Viac ako len jeden krát. Filmu sa však konečne dočkáme 17.6.2021. Teda dúfajme.

Po dlhšej pauze sa k réžii opäť vracia Justin Lin, ktorý režíroval štvrtú, piatu a aj šiestu časť tejto šialenej série. Následne ho vystriedali James Wan a F. Gary Gray. Tí, čo si mysleli, že sériu už nemožno posunúť do šialenejšej roviny, budú prekvapení. Nový trailer napovedá, že sa to stále dá. Mnohí si robili srandu, že Torreta a spol už treba len poslať do vesmíru. Zdá sa, že už v nasledujúcej časti by sa to mohlo stať skutočnosťou. Pozrite si najnovší trailer a posúďte sami.

Justin Lin už má vo vrecku zmluvu na režírovanie desiatej a aj jedenástej časti, ktoré budú spolu s deviatou časťou tvoriť jeden celistvý príbeh. K dispozícií je už aj oficiálna synopsia filmu, ktorá znie takto:

„Dom Toretto (Vin Diesel) vedie uzavretý život mimo spoločnosti s Letty a jeho synom Brianom, ale obaja vedia, že nebezpečenstvo vždy číha za hranicami ich pokojného života. Tentokrát táto hrozba prinúti Doma čeliť hriechom svojej minulosti, ak sa rozhodne zachrániť tých, na ktorých mu najviac záleží. Jeho crew bude musieť opäť spojiť sily, aby spoločne zastavili svetové sprisahanie vedené najprefíkanejším zabijakom, s akým sa kedy stretli – s mužom, ktorý je taktiež aj strateným bratom Doma.“

V hlavných úlohách sa opäť predstaví stará známa partia v podaní Vina Diesela, Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Ludacris, Nathalie Emmanuel, Jordana Bowster, či Helen Mirren. Ako stratený brat Doma Torreta a aj ako hlavný záporák  v jednej osobe sa predstaví John Cena a sekundovať mu bude Charliez Theron, ktorá si zopakuje svoju úlohu z predchádzajúcej časti.

INZERCIA

 

Inzercia

Pokračujte na ďalší príspevok »