Táto stránka používa bezpečnostný certifikát SSL, zabezpečené pripojenie HTTPS, technológiu cookies, monitoruje návštevnosť a cieli reklamu. Cookies a sledovanie môžete vypnúť.

Čítanie na 2 min.

Nové Audi A4 a S4: Najlepšou verziou je kombi a naftový hybrid!

Informácie o tomto príspevku

Vydané 15. mája 2019
Zverejnil

Obsahuje tieto témy: , , , , ,

Ako hodnotíte tento príspevok?

Priemerné hodnotenie 0 / 5. 0

Audi A4 vstúpilo do novej fázy svojho životného cyklu. Facelift populárneho sedanu a kombi bol predovšetkým kozmetický a menej výrazný, ale inovácie sú pre každého fanúšika značky viditeľné dostatočne.

Audi A4 bude v predaji s dovedna šiestimi motormi, ktorých výkony sa pohybujú v rozpätí 110 až 255 kW. Aj v najslabšej verzii teda bude mať vodič k dispozícii poriadnu dávku výkonu, s ktorou nebude mať na diaľniciach žiadny problém s predbiehaním a akceleráciou. Motory sú benzínové štvorvalce, naftové štvorvalce a jeden zaujímavý naftový šesťvalec s elektrickým kompresorom.

S kontroverzným naftovo-elektrickým pohonom prichádza nové S4 po tom, čo automobilka oznámila rovnaký pohonný systém v modeloch S5, S6 a S7. Naftový hybrid nahradil predtým používaný benzínový motor, disponuje maximálnym výkonom skvelých 255 kW (347 koní) a maximálnym krútiacim momentom až do 700 Nm. Akcelerácia z nuly na 100 km/h prebehne už od 4,8 sekundy, rýchlosť je elektronicky obmedzená na 250 km/h.

 

INZERCIA

Audi A4 Avant

 

Audi A4 Sedan

 

Inzercia

Audi S4 Sedan

Audi S4 Avant

 

 

Prečítajte si aj:

Informácie o tomto príspevku

Vydané 15. mája 2019
Zverejnil

Obsahuje tieto témy: , , , , ,

Ako hodnotíte tento príspevok?

Priemerné hodnotenie 0 / 5. 0