F1 pod Tatrami

Najlepšia reklama na Slovensko, aká tu kedy bola: RedBull poslal na naše ulice monopost F1 od Hondy

Vtipné, obohacujúce, spektakulárne. Také je nové video od Red Bull Racing Honda s názvom From Castle to Castle, ktoré sa priam nevídaným spôsobom postaralo o propagáciu Česka a Slovenska vo svete. To, že producenti spojili tieto naše dve susedné krajiny do jedného klipu, napokon nie je žiadny kompromis, pretože prvá aj druhá polovica drží diváka… Prečítať celé
Vydané 16. júna 2021 / Autor / Obsahuje tieto témy: , , , , , , , ,

Vtipné, obohacujúce, spektakulárne. Také je nové video od Red Bull Racing Honda s názvom From Castle to Castle, ktoré sa priam nevídaným spôsobom postaralo o propagáciu Česka a Slovenska vo svete. To, že producenti spojili tieto naše dve susedné krajiny do jedného klipu, napokon nie je žiadny kompromis, pretože prvá aj druhá polovica drží diváka v pozore.

Zámerom bolo síce spropagovať tím Honda pod hlavičkou Red Bullu, ale aj upútať pozornosť na významné lokality Česka a Slovenska.

Na Slovensku sa tak monopost formuly preháňa po cestách pod Vysokými Tatrami i uličkami pod Bratislavským hradom, po Starom moste, ale aj novým bulvárom hlavného mesta, novými Nivami.

Samotné video priložené vyššie bolo doplnené aj o krátky dokument z nakrúcania, ktorý Red Bull zverejnil na svojom webe. Vskutku zaujímavý počin a trúfame si tvrdiť, že asi málokomu sa podarilo Slovensko spropagovať vo svete tak hodnotne, ako to urobil práve monopost F1 od Hondy a celý tím stojaci za videom.

Zaujímavosťou je, že v klipe sa objavuje aj slovenský raper Rytmus, ktorý jazdí na Honde NSX NA1 s dnes už populárnym evidenčným číslom NM SENNA.