Modrá sociálna sieť spúšťa vlastnú zoznamku a špeciálnu funkciu Secret Crush

Služba s názvom Facebook Dating má byť rozšírením súčasných možností Facebooku. Vývojári tvrdia, že modrá sociálna sieť vníma záujem svojich používateľov hľadať si potencionálnych partnerov v širšom kruhu vlastných priateľov a známych.   Služba určitý čas fungovala v experimentálnom režime v Kolumbii, Thajsku, Mexiku, Argentíne a v Kanade a pred niekoľkými dňami expandovala do 19… Prečítať celé
Vydané 6. mája 2019 / Autor / Obsahuje tieto témy: , , , , , , ,

Služba s názvom Facebook Dating má byť rozšírením súčasných možností Facebooku. Vývojári tvrdia, že modrá sociálna sieť vníma záujem svojich používateľov hľadať si potencionálnych partnerov v širšom kruhu vlastných priateľov a známych.

 

Služba určitý čas fungovala v experimentálnom režime v Kolumbii, Thajsku, Mexiku, Argentíne a v Kanade a pred niekoľkými dňami expandovala do 19 severoamerických štátov. Facebook novinku oficiálne oznámil a predviedol na konferencii s názvom F8, ktorá sa konala koncom minulého mesiaca.

Funkčnosť by mala byť podobná ako v prípade iných podobných online zoznamiek, v ktorých sa o posudzovanie vhodnosti partnerstva dvojíc stará počítač. Ten hodnotí súlad medzi dvomi potencionálnymi partnermi podľa toho, koľko majú spoločných záujmov. Ako presne aplikácia funguje, nám však ostáva skryté. Podľa dostupných zdrojov je Facebook Dating prakticky oddelený od hlavnej aplikácie Facebooku, takže nikto vo vašom okolí by sa nemal dozvedieť, že ste účastníkom zoznamky.

Jednou zo zaujímavých funkcií novej služby je takzvaná Secret Crush. Secret Crush znamená niečo ako tajná láska a služba umožní vybrať maximálne osem osôb, ktoré bude používateľ môcť sledovať. Pod sledovaním v tomto prípade rozumieme odoberanie verejných príspevkov dotyčného alebo dotyčnej. Ak obaja používatelia zhodne zaradia jeden druhého do svojho zoznamu Secret Crush, môže to viesť až k bližšej komunikácii a rozvoju vzťahu.

 

Pozrite si zostrih z predstavenia prvej verzie služby Facebook Dating z minulého roka:

 

… a súhrn tohtoročnej konferencie F8

 

Zdroj:

Have a Secret Crush? Facebook Will Now Meddle With Your Love Life

 

Pokračujte na ďalší príspevok »