Táto stránka používa bezpečnostný certifikát SSL, zabezpečené pripojenie HTTPS, technológiu cookies, monitoruje návštevnosť a cieli reklamu. Cookies a sledovanie môžete vypnúť.

Horúca novinka!

Čítanie na < 1 min.

FIAT odvolal svoj záujem spojiť sa Renaultom

Informácie o tomto príspevku

Vydané 6. júna 2019
Zverejnil

Obsahuje tieto témy: , , , , , , , , , ,

Ako hodnotíte tento príspevok?

Priemerné hodnotenie 2 / 5. 1

Koncern Fiat Chrysler Automobile (FCA) sa dnes v noci rozhodol s okamžitou účinnosťou odvolať svoj návrh na zlúčenie predložený skupine Groupe Renault. Nové rozhodnutie je definitívne a prichádza veľmi prekvapivo, nečakane.

FCA sa síce poďakovala, ale uviedla, že politické podmienky vo Francúzsku v súčasnosti neumožňujú, aby spolupráca bola úspešná.

Čo presne znamená vyhodnotenie, že politická situácia vo Francúzsku nepraje možnej spolupráci, zatiaľ nevieme. FCA sa však prostredníctvom oficiálnej správy poďakovalo Groupe Renault, jej generálnemu riaditeľovi, ako aj partnerom Aliancie v spoločnosti Nissan Motor Company a spoločnosti Mitsubishi Motors Corporation za ich „konštruktívnu angažovanosť vo všetkých aspektoch návrhu FCA“.

Taliansko-americký koncern ustupuje z rokovaní o možnom spojení s Groupe Renault po tom, čo sa na internet dostali správy o veľkolepom návrhu spojenia s Francúzmi. Takže najväčšia automobilka sveta sa nekoná, taliansko-americko-francúzsky automobilový koncern ostal iba senzáciou, ktorá sa v dohľadnej dobe neuskutoční.

INZERCIA

Prečítajte si aj:

Informácie o tomto príspevku

Vydané 6. júna 2019
Zverejnil

Obsahuje tieto témy: , , , , , , , , , ,

Ako hodnotíte tento príspevok?

Priemerné hodnotenie 2 / 5. 1