Čítanie na 2 min.

Pôvodný E.T. mimozemšťan sa vrátil po 37 rokoch vo výnimočnom 4-minútovom videu


Ako hodnotíte tento príspevok?

Priemerné hodnotenie 5 / 5. 1

Pred 37 rokmi sa film E.T. objavil v kinách po celom svete a podarilo sa mu získať srdcia celej generácie divákov. Teraz, vďaka značke Xfinity, je mimozemšťan späť, aby každému priniesol trocha sviatočnej nostalgie.

Comcast NBC Universal pokračuje v príbehu o priateľstve znovuzjednotením E.T.-ho a Elliotta, ktorého si zahral už dospelý Henry Thomas. Ten si postavu Elliotta zahral aj vo filme z roku 1982. Dnes už ikonické postavy z klasického filmu od Universal Pictures rozprávajú nový príbeh ich priateľstva, pričom robia reklamu technológiám od Xfinity a Sky. Réžia tejto 4-minútovej reklamy však zapracovala na tom, aby si celá snímka zachovala dôstojný charakter.

Elliott má v snímke dve deti, manželku a užíva si s nimi sviatočnú atmosféru, ktorej súčasťou sa stáva aj jeho dávny priateľ E.T. Aj ten po niekoľkých dňoch strávených s rodinou ľudí začne túžiť po návrate k vlastnej rodine. Nostalgický nádych reklamy spočíva predovšetkým v tom, že sa v nej v peknej forme pripomínajú scény z filmu, ktorý je ešte aj dnes mimoriadne pútavý a získava si pozornosť i tej najmladšej generácie.

Tento príbeh vznikol v spolupráci s Universal Pictures. Pôvodný film režíroval legendárny Steven Spielberg.

 

 

Ako hodnotíte tento príspevok?

Priemerné hodnotenie 5 / 5. 1