NEPREHLIADNITE

Do kín prichádza slovenská kriminálka FENTASY, podporila ho aj značka Volkswagen. Práve v čase uvedenia nových modelov na trh

18. marca príde do kín strhujúca slovenská kriminálka s Kristínou Kanátovou, Noëlom Czuczorom a Davidom Švehlíkom.
Spolupráca bola oznámená v čase, keď sa zverejnili cenníky nového Passatu, Tiguanu aj T-Crossu.

Sofia nadovšetko miluje divoké párty. A to hlavne tie, na ktorých sú hlavným zdrojom zábavy látky silnejšie než alkohol.

So svojím novým priateľom Pellerom, amatérskym chemikom, rozbieha lukratívny biznis. Keď sa totiž akákoľvek droga zmieša s fentanylom, jej účinky sa závratne znásobia. A takisto aj zisk.

Čo na tom, že ich nová droga sa pre mnohých stáva smrtiacim kokteilom, keď teraz vládnu pouličnej scéne.

Eufóriu z rýchlo rastúceho bohatstva vystrieda kruté vytriezvenie.

Ich úspech veľmi rýchlo priláka pozornosť polície, ale hlavne ruskej mafie, ktorá konkurenciu netoleruje. Sofia sa rozhodne hrať vabank a nezáleží, koľko životov to bude stáť.

Námetom k filmu je extrémne silná syntetická droga fentanyl, ktorá má podľa štatistík na svedomí viac obetí, než vojny vo Vietname, Iraku a Afganistane. Dohromady.

Je rozšírená najmä v USA, kde každoročne zabije vyše 70-tisíc ľudí. Podľahli jej hviezdy ako spevák Prince, rapper Coolio či Top Petty.

Inzercia

Strhujúci kriminálny thriller má na svedomí režisérska dvojica Samuel Vičan a Anastasia Hoppanová a bude to riadny vizuálny aj zvukový zážitok!

V hlavných úlohách sa predstavia Kristína Kanátová (Čiara, Mama na prenájom), Noël Czuczor (Správa, Nemocnica) a jeden z najpopulárnejších českých hercov David Švehlík (Úsmevy smutných mužov, Kriminálka Anděl).

Vo vedľajších úlohách uvidíme Annu Jakab Rakovskú, Tomáša Magáta, Bronislavu Kováčikovú, Petra Ondrejičku či Viktóriu Šuplatovú.

Film podporil aj Volkswagen

V pomocných úlohách nájdete modely značky Volkswagen, ktoré sa zúčastnia aj akčných scén a vysokorýchlostných kaskadérskych kúskov. Bude sa na čo pozerať!

Informácia o spolupráci tvorcov filmu a značky Volkswagen prichádza práve v čase, keď slovenské zastúpenie automobilky ohlásilo spustenie predaja trojice modernizovaných modelov áut: nového Passatu Variant, Tiguanu a T-Crossu.

Nový Passat Variant na výber v štyroch verziách vybavenia za cenu už od 33 990 €.

Nový Passat Variant má úplne novú karosériu, ktorá je oproti predchádzajúcej generácii o 14,4 cm dlhšia (4,92 m) a má aj predĺžený rázvor o 5 cm (2,84 m). Šírka karosérie bez vonkajších spätných zrkadiel vzrástla iba nepatrne o 2 cm (1,85 m), výška 1,51 m (s anténou) zostala nezmenená. Tým karoséria dostala úplne nové proporcie a výrazne väčší priestor na nohy na zadných sedadlách (plus 5 cm). Zväčšil sa aj batožinový priestor, ktorého základný objem vzrástol o 40 litrov na 690 litrov. Maximálny objem pri sklopených zadných operadlách je väčší dokonca o 140 litrov – až 1920 litrov. Nová karoséria je detailne aerodynamicky optimalizovaná a má vynikajúcu hodnotu koeficientu odporu iba 0,25 (predchádzajúca generácia 0,31), ktorá tiež prispieva k zvýšenej efektivite.

Tiguan tretej generácie na Slovensku už od 29 900 €

V rámci tretej generácie dostal Tiguan úplne novú karosériu, ktorá má takmer rovnaké rozmery ako predchodca. Šírka 1,84 m, výška 1,64 m a rázvor 2,68 m sú zhodné, dĺžka 4,54 m je väčšia o 3 cm. Lepšie využitie obostavaného priestoru sa premietlo do základného objemu batožinového priestoru 652 litrov (plus 37 litrov). Napriek tomu má nový Tiguan úplne nový vzhľad. Je to zásluha výrazného dizajnu s vyššou a energickejšie tvarovanou prednou časťou karosérie s vynikajúcou aerodynamikou – koeficient odporu klesol na 0,28 oproti 0,33 pri prechádzajúcej generácii.

Modernizovaný T-Cross s osvieženým dizajnom a novou technikou prichádza s cenou od 19 390 €.

Kompaktný bestseller T-Cross dostal pri modernizácii zmenené nárazníky, novú masku chladiča, nové LED svetlomety a LED zadné svetlá, ako aj nové disky z ľahkej zliatiny. Farebnú paletu doplnili tri nové farby. V interiéri modifikovaná prístrojová doska v mäkkom vyhotovení, v hornej časti potiahnutá koženkou s ozdobným prešitím. Súčasťou sériového vybavenia všetkých verzií je digitálny prístrojový panel Digital Cockpit s uhlopriečkou 8 palcov (20,3 cm) a systém infotainmentu s odsadeným dotykovým displejom s uhlopriečkou 20,3 cm (8 palcov). Okrem sériových systémov Front Assist a Lane Assist sú pre nový T-Cross teraz k dispozícii aj ďalšie najmodernejšie asistenčné systémy ako napríklad adaptívny tempomat fungujúci v rozsahu rýchlosti do 210 km/h, asistent pre zmenu jazdného pruhu Side Assist a parkovací asistent Park Assist.

Pokračujte na ďalší príspevok »Cestovanie autom

Kam na dovolenku autom

  • Plánujete letnú dovolenku, ale radi by ste sa vyhli preplneným a stresujúcim letiskám?
  • Cestovanie autom vám dáva slobodu ísť kamkoľvek chcete, kedykoľvek chcete. Nemusíte sa riadiť cestovnými poriadkami autobusov ani lietadiel a môžete sa zastaviť na miestach, ktoré vás po ceste zaujmú.