Zdá sa, že Marvel splní sen mnohým fanúšikom

Bude nové pokračovanie Spider-mana naozaj tak šialené ako sa zdá?

Vyzerá to tak, že Spiderman bude mať nového mentora a v ďalšom pokračovaní sa objavia starí, no naozaj neočakávaní známi.
Vydané 12. októbra 2020 / Autor / Obsahuje tieto témy: , , , , ,

Lukáš Horák sa na stránkach UnitedLife.sk venuje filmom a hudbe. Zverejňuje správy o filmových novinkách nielen zo sveta marveloviek a DC-oviek, ale dáva čitateľom tipy na kvalitný obsah na streamovacích platformách a píše filmové recenzie.

V posledných dňoch sa okolo Spidermana udialo toľko, že to vydá na celý článok. Niektoré novinky sú už potvrdené a iné nie. No a niektoré sú natoľko šialené, že sa vám nebude chcieť veriť, že by to vôbec mohla byť pravda.

Začnime však tou potvrdenou.

Len niekoľko dní dozadu prišlo štúdio Disney s informáciou, že v ďalšom pokračovaní príbehov Spidermana sa objaví herec Jamie Foxx. Áno, každý fanúšik pavučích príbehov si spomenie, že tento herec sa už v jednom takomto filme objavil a to konkrétne v The Amazing Spider-man 2. Zahral si v ňom známeho záporáka Elektra. Tento film však moc neohúril ani divákov a kritikov už vôbec nie. Už sa ani nepokračovalo v plánovanej trojke a štúdio Sony radšej spojilo sily s Marvel/Disney a priniesli nám Spidermana v podaní Toma Hollanda.

Bude hrať Jamie Fox úplne novú postavu? Nuž, tu to začína byť veľmi zaujímavé. Fox totiž bude hrať presne toho istého Elektra, čo v The Amazing Spider-man 2. Na svojich sociálnych sieťach však už stihol potvrdiť, že nebude taký modrý ako naposledy (chvalabohu). Ako je to vôbec možné? Už dlhšie kolujú chýry, že vo filmovom vesmíre Marvel by sa mali začať diať šialené veci. Aké konkrétne? Má prísť k objavu ďalších rôznych alternatívnych vesmírov a k ich vzájomnému stretu.

Toto všetko by mal naštartovať seriál WandaVison, kde pravdepodobne samotná Wanda spustí tento chaos. Ten ovplyvní hlavne príbeh Spider-mana 3 a v pokračovaní Doctora Strange s podtitulom In The Multiverse of Madness sa tento problém pravdepodobne vyrieši. Všetko však nakoniec môže byť úplne inak.

Ďalšou potvrdenou informáciou pre nové pokračovanie Spider-mana je, že sa v ňom objaví Doctor Strange v podaní Benedicta Cumberbatcha. Nie je isté, či pôjde o malú rolu, akú mal aj vo filme Thor: Ragnarok alebo pôjde o niečo väčšie. Väčšina sa však prikláňa k teórii, že Doctor Strange nahradí pozíciu mentora, ktorú doteraz zastával Tony Stark.

Teraz však dajme priestor nepotvrdeným informáciám, ktoré však znejú už veľmi šialene a je dosť možné, že sa stanú skutočnosťou. Isto si pamätáte na skvelý animovaný film Spider-man: Into The Spider-verse, kde sa stretlo množstvo rôznych spider-manov. Fanúšikovia už dlhšie túžia po tom, aby sa niečo podobné odohralo aj so skutočnými hercami. Tobey Maguire, Andrew Garfield a Tom Holland v jednom filme? Nuž zdá sa, že sa na tom pracuje. Internetom totiž koluje informácia, že štúdio Disney skutočne vedie debaty s hercami, ktorí stvárnili rolu pavúčieho muža ešte pred Tomom Hollandom. Už samotné angažovanie Jamieho Foxxa veští, že sa budú diať šialené veci.

Posledná informácia, tiež nepotvrdená, navyše trochu staršieho dátumu, ale je možné, že názov nového pokračovania príbehov vášho dobrého suseda Spider-mana bude Homesick. Pokračuje sa teda v tradícii s názvami obsahujúcimi slovíčko home (domov). Najprv to bol Homecoming, potom Far From Home a teraz Homesick? Zmysel to dáva. Nuž uvidíme.

Pokračujte na ďalší príspevok »Cestovanie autom

Kam na dovolenku autom

  • Plánujete letnú dovolenku, ale radi by ste sa vyhli preplneným a stresujúcim letiskám?
  • Cestovanie autom vám dáva slobodu ísť kamkoľvek chcete, kedykoľvek chcete. Nemusíte sa riadiť cestovnými poriadkami autobusov ani lietadiel a môžete sa zastaviť na miestach, ktoré vás po ceste zaujmú.