Život je priorita aj pre Breitling

Vydané 19. augusta 2014 / Autor / Obsahuje tieto témy: , , , , , ,

Breitling Emergency je jedinečná služba, ktorú zákazník nadobúda spolu s kúpou náramkových hodín radu Emergency. Na poslednom kongrese Baselworld 2013 Breitling predstavil druhú generáciu hodiniek radu Emergency, ktoré okrem špičkového technického vybavenia disponujú aj špeciálnym ústrojenstvom pre prípad núdze. Ak sa majiteľ hodiniek ocitne v kritickej situácii, stačí, aby svoje hodinky použil ako núdzovú vysielačku. Tá sa aktivuje po pomerne jednoduchom postupe, počas ktorého sa z hodiniek stane vysielač odosielajúci signál SOS a vlastnú polohu v dvoch medzinárodne akceptovaných frekvenciách. Na lokalizáciu hodinky využívajú systém Cospas-Sarsat.

Okamžite po zachytení signálu je do lokality vysielača vyslaný celý záchranársky tím. Nezáleží na tom, kde na svete sa práve nachádzate. Ak by ste mali pocit, že ide len o demonštráciu sily Breitlingu bez reálneho základu, budete prekvapení – prvá generácia hodiniek Breitling Emergency zachránila už niekoľko pilotov v núdzi. S nadobudnutím hodiniek Breitling Emergency sa ich nový majiteľ zaväzuje, že záchranársku službu nebude zneužívať. V takom prípade bude musieť celý výjazd zaplatiť, čo predstavuje pokutu ďaleko presahujúcu hodnotu samotných hodiniek.

Fenomén

6 dôvodov, prečo zmenila televízia svet

• Televízia od svojho vzniku zohrala nepopierateľnú úlohu v zmene spoločnosti a postupom času sa stala jedným z najvýznamnejších médií vôbec. Jej vplyv sa dotkol takmer každej oblasti ľudského života a ovplyvnil spôsob, ako vnímame svet okolo nás.
  • Televízory sa tak stali základným zariadením domácnosti a dnes sú neoddeliteľnou súčasťou každodenného života.