Volkswagen zakladá novú superlacnú automobilku

Nemecký automobilový koncern Volkswagen zakladá úplne novú automobilku, ktorá bude v silnom konkurenčnom boji víťaziť nízkymi cenami modelov.
Vydané 4. februára 2019 / Autor / Obsahuje tieto témy: , ,

Koncern Volkswagen, pod ktorý patria automobilky ako SEAT, Škoda, Audi, Volkswagen a mnohé ďalšie, má zámer plne sa etablovať na čínskom trhu, ktorý je mimoriadne bohatý na rôznorodé automobilky s cenovo veľmi dostupnými modelmi. Ale keďže čínske autority robia Nemcom problémy, tí sa musia vynájsť a vymýšľať nové a nové spôsoby, ako si svoju časť z trhového koláča predsa len vziať.

Volkswagen v Číne spúšťa novú značku s názvom JETTA.

Po tom, čo automobilka premenovala značku SEAT na SOL, prichádza s úplne novou značkou s názvom JETTA. Tá má byť veľmi lacná a bude ponúkať koncernové modely v drasticky optimalizovanej podobe. Optimalizáciou v tomto prípade rozumieme znižovanie výrobných nákladov. Výber názvu JETTA nebol náhodný, automobil Volkswagen Jetta sa totiž pred rokmi stretol v Číne s veľkým obchodným úspechom, predával sa za sumu v prepočte iba 5-tisíc eur. Nová značka JETTA bude spočiatku ponúkať výhradne dva modely: kompaktný sedan (neprekvapivo Jettu) a kompaktné SUV postavené na základoch SEAT Ateca.

INZERCIA

Jedno z vozidiel novej značky JETTA bude aj prerobená verzia európskeho SUV SEAT Ateca.

Zdroj: Volkswagen zakladá lacnú automobilku! Poznáme jej názov a detaily týkajúce sa prvých modelov.

Fenomén

6 dôvodov, prečo zmenila televízia svet

• Televízia od svojho vzniku zohrala nepopierateľnú úlohu v zmene spoločnosti a postupom času sa stala jedným z najvýznamnejších médií vôbec. Jej vplyv sa dotkol takmer každej oblasti ľudského života a ovplyvnil spôsob, ako vnímame svet okolo nás.
  • Televízory sa tak stali základným zariadením domácnosti a dnes sú neoddeliteľnou súčasťou každodenného života.